Titulinis Kompiuteriai Lazerinio printerio nauda akivaizdi

Lazerinio printerio nauda akivaizdi

0 4056

Lazerinio printerio nauda akivaizdi. Lazerinio printerio, lietuviai mėgsta šį prietaisą vadinti spausdintuvu, idėja gimė praeito amžiaus aštunto dešimtmečio pradžioje. Prireikė dešimtmečio spausdintuvui sukurti, o dabar kiekviena šeima jį gali įsigyti.

Lazerinio printerio nauda

Žinoma, kad spausdinimas namuose daugeliui siejasi su rašaliniu spausdintu. Jie, nors ir ne tokie jau tylūs, visada buvo mažesni prietaisai, nereikalavo daug vietos. Lazeriniai printeriai buvo tik biurų darbinis arklys. Tik ne dabar.

Keli paskutiniai metai ne tik sumažino lazerinių spausdintuvų kainą, bet ir jų dydį. Gyvename tokiu metu, kai nenorime namų užgrūsti griozdiškomis mašinomis, bet mums rūpi ir greitis bei kokybė. Nauji lazeriniai prietaisai sumažėjo. Yra kompaktiškų modelių, kuriems nereikia daug vietos ant stalo. Kompaktiškas dydis patinka vartotojams.

Ekonomiški lazeriniai spausdintuvai

Daugelis gali pasiteirauti – ar lazeriniai spausdintuvai tapo ekonomišku variantu? Žinoma, viskas priklauso nuo spaudos kiekio. Šis spausdintuvas geba atsipirkti, tarnauja ilgiau, bet jo priežiūra reikalauja tam tikrų investicijų. Suskaičiuoti kiek tiksliai puslapių vidutiniškai atspausdiname per metus ne taip ir lengva. Jei keikis viršija du tūkstančius, tai abejonių nekyla, kad lazerinė technologija yra ekonomiška. Aišku, jei dažniausiai ar beveik visada reikalingos tik juodai baltos kopijos.

Akivaizdu, kad pagrindiniai kriterijai, kurie padeda apsispręsti dėl šio pirkinio, yra savo poreikių suvokimas. Asmuo tiksliai žinodamas kam naudos prietaisą 90 proc. laiko, galės greitai išsirinkti ir patinkantį modelį. Nereikia suklysti, nes visada prie poreikių sąrašo pridedame nereikalingas ar retai naudojamas funkcijas. Kad ir spalvos, jų prireikia labai retai, bet už jas sumokame. Tikslus poreikių nustatymas padeda išspręsti visus rūpesčius.

Tonerio kasetės spausdintuvams

Kitas svarbus kriterijus, tai eksploatacijos kaina. Rašalinį spausdintuvą daugelis įsigyja tik tiksliai žinodami kiek kainuoja rašalo kasetės. Panaši situacija turi būti ir su lazeriniu printeriu. Galioja ir elementari logikos taisyklė – mažas prietaisas neturės didelio tonerio kasečių, nebus galima atspausdinti didelio kiekio, kasetes reiks keisti dažniau. Žinoma, šią bėdą galima greitai išspręsti, tai pirkti neoriginalias kasetes ar iš naujo užpildyti seną. Įmonių, kurios teikia šias paslaugas Lietuvoje nemažai, o kainos nėra didelės.

Lazerinis printeris geba atspausdinti daugiau, priežiūros reikalauja mažiau, o kainos nėra didelės. Kiekvienais metais jos mažėja.

Daugiau įdomių straipsnių ČIA.

Blokeliai. Ugdymas. Bakterijos. Vairavimui. Kasečių pildymas. Kompiuteriai – ateitis. Tobulo nėra. Nemokami skelbimai. BIO. NUOMA. Parduodami lauko tualetai.

Straipsnis paskelbtas prieš metus: 2014-04-03

Panašūs straipsniai