Titulinis Prekės/Paslaugos Blokeliai tvoroms ir sienoms su pertvaromis

Blokeliai tvoroms ir sienoms su pertvaromis

Blokeliai sienoms, pertvaroms ir tvoroms už gerą kainą su pilnu kokybės deriniu!

Blokeliai tvoroms ir sienoms su pertvaromis

Pavasaris – statybų maratono starto metas, nors kai kurie darbai nesibaigia ištisus metus, tokie kaip vidaus apdaila ir taip toliau. Tačiau patį pagrindą sudaro namų statybos, kuriuos pastatyti žiemą įmanoma, bet nerekomenduojama.

Betoniniai blokeliai tvoroms

Pradėjus namo statybas atsiranda arba iškyla begalės klausimų dėl pačių statybos metodikos ir suprantama, dėl medžiagų. Rimti statytojai viską apgalvoja dar neišpylus pamatų, nes po to, kai namas įgauna formą, turi kelias sienas, pamažu galima tvarkyti ir aplinką, tai yra kurti būsimą aplinkos vaizdinį, kad pastačius namą ir uždengus stogą būtų galima koncentruotis ties teritorijos įrėminimo. Vienas iš planavimo veiksnių yra tvoros planavimas, kuriems, dažnai, taip pat yra reikalingi pamatai ir blokeliai, kuriais ji bus formuojama. Kokių betoniniai blokeliai tvoroms reikia, kad jie būtų patvari, šiuolaikiška ir estetiškai išsiskiriant? Į šį klausimą gali atsakyti tvoras mūrijantys ar statantys specialistai, tad nebijokite jų klausti patarimo, jie žino, kaip lengviau, pigiau ir gražiau pastatyti. Tai gali būti ir HAUS, G1, G2, FIBO ar kitų gamintojų blokeliai, kurie specialistų rankose tampa meno šedevrais.

Taip pat skaitykite:

Blokelių gamintojai

O statant patį namą taip pat būtina pasirūpinti, kad statybininkams netrūktų blokelių, kurių vienos ar kelios rūšies ji parinks Jūsų namo tvirtumui, jaukumui bei ilgaamžiškumui. Blokelių rūšių yra labai, bet populiariausi yra tokie, kaip keramikiniai blokeliai WIENERBERGER, akyto betono AEROC, SOLBET, YTONG, TEXO Block, betoniniai mūro HAUS, silikatiniai blokeliai SILKO, keramzitiniai FIBO blokeliai, ARKO ir kt. Taigi, turint tokį didžiulį pasirinkimą, vartotojas, kartu su specialistais nesunkiai išsirinks tinkamus ir sienu blokeliai nekels jokių techninių kliūčių. Svarbu konsultuotis ir neprarasti ryšio su statybininkais, nes namo sienos iš blokelių dar nėra visas namas, teks mūryti ir planuoti pertvaras. Pertvaru blokeliai gali būti iš tų pačių sienai skirtų, tačiau, jei statybininkai yra protingi ir nepaliekantys namo statybas užsakiusio savininko be patarimų, tai jie gali patirti, kad nepirkti daugiau brangių blokelių, kurie skirti namo sienoms, o pertvaroms galima apsieiti perkant pigesnius, bet tuo pačiu patvarumu ir kokybe nenusileidžiančius blokelius. Juk pertvaros bus ne visos “nešančios”, tad pertvarų blokelių sąskaita galima sutaupyti daug daugiau nei manoma, kad reikia išmūryti visą namą vienos rūšies blokeliais.

Taigi, namo tvorą galite išmūryti ir patys, jei ji nuvirs po metų, pakartosite procesą dar kartą, bet su namo sienomis bei jų pertvaromis juokauti neverta, tad konsultuokitės, stebėkite statybininkus kaip jie stato Jūsų išsvajotąjį ir nesukite galvos kaip sutaupyti ir prisišaukti galvos skausmą ateityje. Naudinga pasidomėti ir blokelių privalumais.