Titulinis Vairavimo mokyklos

Vairavimo mokyklos

Vilnius
Kaunas
Klaipėda

 

Būsimieji vairuotojai dažnai nerimauja dėl įvairių situacijų kelyje, egzaminų, klaidų ir žinoma vairavimo mokyklos. Nuo to, kas mokys KET ir važiavimo priklauso tikrai daug. Dėl šios priežasties ieškomos geros automokyklos Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Jonavoje, Telšiuose, Šilalėje, Palangoje ir kituose miestuose.

Kaip neapsigauti ir priimti teisingą sprendimą? Tai viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurios nerimauja būsimieji vairuotojai. Ypatingai, jei tai pirma kategorija, kurią jie įgis savo gyvenimo kelyje. Tam, kad viskas būtų gerai galima peržvelgti pasirinktos vairavimo mokyklos reitingus ar atsiliepimus. Iš to galima susidaryti nuomonę apie mokymo įstaigą, joje dirbančius mokytojus bei vairavimo instruktorius. Kartais praverčia ir paprasti patarimai. Pavyzdžiui, atidžiai perskaitykite sutartį, kurią jums duos pasirašyti. Svarbu žinoti, kad kursų metu priklauso ne mažiau kaip 40 akademinių valandų teorinių pamokų ir ne mažiau kaip 30 praktinio vairavimo akademinių valandų. Visa tai jums priklauso ar privalo pagal įstatymus. Taip pat reikėtų pasidomėti kokia mokymo medžiaga bus suteikta, kokios transporto priemonės bus paskirtos per vairavimo užsiėmimus.

Tai dar ne viskas, nes geros vairavimo mokyklos Lietuvoje ar kitame, konkrečiame pasirinktame mieste turi užtikrinti ir tai, kad būsimuosius vairuotojus mokytų profesionalūs mokytojai bei instruktoriai. Mokykloje nesunku sužinoti jų pavardes ir apie juos pasidomėti jau teises įgijusiųjų vairuotojų. Visiems svarbi yra ne tik jų kompetencija, bet ir vairavimo kursų kaina. Dažnai ji tampa pačia svarbiausia priežastimi, kodėl pasirenkama atitinkama vairavimo mokykla. Šioje vietoje galima paminėti tai, kad svarbu išsiaiškinti, kas įeina į vairavimo kursų kainą. Į jų nurodytą kainą turėtų įeiti teorijos ir praktikos pamokos, vairavimo mokyklos organizuojami egzaminai, transporto priemonės atitinkančios vairavimo kategoriją, kurią jūs laikysite, suteikimas. Taip pat gerai, jeigu į bendrą kainą yra įskaičiuotas ir kuras, kuris bus sunaudotas vairavimo pamokų metu. Galite pasidomėti ir apie papildomas pamokas, kiek jos kainuos ir kaip greitai galėsite sutarti dėl tinkamo laiko.

Galima paminėti ir kai kuriuos papildomus privalumus, kurie tampa svarbūs tiems, kurie nori sutaupyti laiko. Tai sveikatos patikrinimo medicininė pažyma ir pirmos pagalbos kursai. Jeigu jie organizuojami toje pačioje vairavimo mokykloje, tai yra labai didelis privalumas.

Būsimieji vairuotojai turi daug klausimų, todėl verčiau juos išsiaiškinti pasirinktoje vairavimo mokykloje nei spėlioti patiems ar lyginti informaciją iš nuogirdų. Žinoma, kad visuomet verta bent pagrindinius patarimus pritaikyti tam, kad jūsų neapgautų, o jeigu nežinote kurią mokyklą pasirinkti, tai visuomet galima pasikliauti aukštais reitingais ir gerais atsiliepimais iš buvusiųjų mokinių.