Titulinis Kompiuteriai Planšetiniai kompiuteriai – ateitis

Planšetiniai kompiuteriai – ateitis

0 3496

Planšetiniai kompiuteriai – ateitis

Planšetiniai kompiuteriai nėra naujiena Lietuvos rinkoje. Vis daugiau žmonių galima sutikti miestų gatvėse, kurie kartu su savimi turi šį nedidelį technikos stebuklą. Daiktas populiarėja, nors iš pradžių sulaukė nemenkos kritikos bangos.

Steve Jobs prieš pirmojo Ipad pristatymą irgi nebuvo be galo optimistiškas, jis sakė, kad žmonės vis dar nori prietaiso, kuris būtų valdomas klaviatūra, bet ne ranka. 2010 sausio 27 diena faktiškai pradėjo planšetinių kompiuterių erą. Jie iki šios dienos egzistavo, bet nė vienas nesugebėjo prilygti Apple kompanijos pasiūlytam variantui. Nenuostabu, kad planšetinio kompiuterio sinonimas tapo Ipad, kartais žodžiai vartojami ir atvirkščiai.

Atidžiai žvelgiant į visą kompiuterių rinką planšetinis prietaisas buvo neišvengiamas progreso žingsnis. Iki tos dienos žmonės galėjo naudotis išmaniaisiais telefonais ar nešiojamais kompiuteriais. Kiekvienas iš jų turėjo savo trūkumų. Telefono trūkumai yra akivaizdūs, jis dažniau stengiasi būti mini kompiuteriu nei komunikacijos priemone.

O nešiojamus kompiuterius žmonės pamėgo dėl jų mobilumo. Deja, retai jie būdavo naudojami pagal paskirtį. Rašymu ar kitais biuro darbais žmonės laisvalaikiu užsiima mažai, o savo dėmesį skiria komunikacijai elektroniniu paštu, socialiniams tinklams, interneto naršymui, knygų skaitymui, muzikos klausymuisi, skirtingų televizijos laidų ar filmų žiūrėjimui. Neilgas baterijos gyvavimo laikas ar visada maišanti klaviatūra daugeliui nepatiko. Protingai sukurtas pirmasis Ipad tapo prietaisu, kurio užsimanė daugelis žmonių.

Žinoma, iš pradžių reikėjo planšetiniams kompiuteriams prasiskinti kelią, nes žmonės buvo skeptiški. Šiame naujame įrenginyje didelės prasmės nematė. Šiaip planšetinio kompiuterio vizija nėra jokia naujiena, deja, niekada ir niekam nepavyko jos normaliai realizuoti. 2010 metai lengvai pakeitė kompiuterių istoriją. Žinoma, dauguma prieš tai Steve Jobs pristatytų prietaisų smarkiai sujaukdavo rinkas. iPod pakeitė muzikos klausimosi ir pirkimo ypatumus, iPhone įrodė koks protingas ir malonus gali būti mobilusis įrenginys, o Ipad gebėjo vienu metu nusitaikyti į kelias rinkas – elektroninių knygų, laikraščių ir žurnalų, televizijos ir kino filmų.

Rinkos turėjo adaptuotis ir pačios ieškoti skirtingų sprendimų, kad patenkintų savo klientus. Akivaizdu, kad su savo planšetiniu kompiuteriu Apple gebėjo pramušti ledus, paskui juos sekė ir kitos kompanijos, o tos kurios nusprendė, kad planšetinių kompiuterių rinka yra per siaura ir neturi ateities – skaudžiai nudegė savo sparnus. Žmonės yra smalsūs, jiems patinka nauji, lengvai valdomi ir greitai bei ilgai dirbantys prietaisai.

Atraskite:

Lazerinis printeris. Kasečių pildymasNešiojami kompiuteriai.

KATĖMS. Įrenginių priežiūrai. Internetiniam verslui. Skelbimų grupė. Blokeliai.