Titulinis Skelbimai Ar turi nemokami skelbimų portalai trūkumų

Ar turi nemokami skelbimų portalai trūkumų

0 4229

Ar turi nemokami skelbimų portalai trūkumų

Nemokamų skelbimų svetainės: privalumai aiškūs, o ar yra trūkumų?

Nemokami skelbimai Lietuvojetokį pavadinimą galime išvysti vis dažniau – jei prieš  5 ar 10 metų interneto svetaines, į kurias skelbimus galima talpinti nemokamai, galėjome suskaičiuoti ant rankų pirštų, tai šiandien tokios interneto svetainės jau nieko nebestebina ir džiugina savo privalumais. O pastarųjų tikrai netrūksta, maža to, apie juos yra kalbama ypač daug, todėl šį kartą nebevardinsime, kuo naudingos tokio pobūdžio svetainės, o apie jas pakalbėsime kitu kampu: šių svetainių privalumus, ko gero, jau žino visi, tačiau, ar galėtumėte įvardinti jų trūkumus?

Kalbant apie nemokamų skelbimų svetainių trūkumus, pirmiausia reikėtų paminėti  šį veiksnį – vartotojų poreikių apribojimas. Ką tai reiškia? Tai reškia, kad ne visos interneto svetainės, į kurias skelbimus galite talpinti nemokamai, suteikia visišką laisvę vartotojui – esmė tame, kad nemaža dalis šių svetainių turi tam tikras taisykles, kurios iš dalies riboja vartotojų poreikius. Bene dažniausiai pasitaikantys draudimai yra tokie: skelbimas aktyviu išlieka tiktam tikrą laiko tarpą, pavyzdžiui, kelias savaites ar mėnesį; skelbimo apimtį gali sudaryti vos keliolika ar kelios dešimtys žodžių. Taigi, tokie draudimai tam tikrais atvejais gali tapti savotišku nemokamų skelbimų interneto svetainių trūkumu – žmogus žinos, kad pateikta informacija bus matoma tik tam tikrą laiko tarpą; o taip pat – turės nemenkai paplušėti, kad visą norimą perduoti informaciją  sutalpintų į ribotą žodžių skaičių. Kita vertus, neretai yra sakoma, kad trūkumus galima priversti privalumais arba, jei to nepavyksta padaryti, tai bent jau pasistengti, kad tiek trūkumai nepadarytų jokios žalos. Taip yra ir šiuo atveju, kai kalbame apie šiuos draudimus, susijusius su nemokamais skelbimais. Jei tokio skelbimo laikas ribotas, norint, kad jūsų pateikta informacija visada būtų pasiekiama, tereikia būti budriems ir vos tik pastebėjus, kad skelbimas nustojo galioti, įdėti naują. Na, o jei skelbimo žodžių skaičius yra ribotas, tokiu atveju, taip pat yra išeitis – tereikia į pagalbą pasitelkti savo vaizduotę, ir žodžius sudėlioti taip, kad ir esmę perduotumėte, ir įtilptumėte į leidžiamą naudoti žodžių skaičių.

Na, o pabaigiant šį tekstą, būtina aptarti ir dar vieną tokio pobūdžio svetainių trūkumą. Pasirodo, neretai tokios svetainės nėra tokios populiarios, kaip tos svetainės, į kurias norint talpinti skelbimus, reikia mokėti. Vis dėlto, svarbu žinoti, kad yra išeitis ir šios situacijos: patys pasirūpinkite skelbimo populiarumu. Klausiate, kaip tai padaryti? Viskas labai paprastai – tiesiog kuo labiau išplatinkite savo skelbimo nuorodą.