Titulinis Papigiaja iš Vilniaus į Londoną

Papigiaja iš Vilniaus į Londoną

Pigiausi aviabilietai

Papigiaja iš Vilniaus į Londoną

Iš Vilniaus į Londoną keliauti privaloma tik pigiai, kaip zuikiai

Pasaulyje yra daug miestų, bet tik nedaugelis gali prilygti Didžiosios Britanijos sostinei – Londonui. Mums labai pasisekė, kad į šį Europos megapolį galime nuvykti ne tik greitai, bet ir už pakankamai gerą kainą, nes aviabilietai į buvusių olimpinių žaidynių sostinę skelbiami vos ne kas valandą.

Pigūs lėktuvų bilietai paslapties neturi. Tereikia susirasti ir nusipirkti pigius lėktuvo bilietus. O geriausia sparnus į Londoną kelti iš Vilniaus oro uosto. Čia skrydžių netrūksta, reisai reguliarūs, susisiekimas su miestu patogus.

Aviabilietai internetu, tai yra, bilietų pirkimo klausimus jau išsprendėme, dabar reikia apsispręsti ką šiame mieste galima nuveikti. Žinoma, čia keliauja nemažai tautiečių, vieni nori studijuoti, kiti dirbti, treti verslą plėsti, o dar vieni tiesiog pailsėti ir apsipirkti.

Apsipirkimui Londonas yra labai tinkamas miestas. Čia galime surasti visas žymiausių dizainerių parduotuves, tik čia vyksta tikros nuolaidos ir kokybiški produktai kainuoja velniškai mažus pinigus. Logiška, kad į Londoną dera keliauti su tuščiu lagaminu, nes pasirinkimas nemažas, o akys raibsta nuo garderobo gausos. Tada pigus skrydis praverčia, nes mieste galima užtrukti kelias dienas, šauniai apsipirkti, smagiai praleisti vieną ar kelis vakarus populiariuose pasilinksminimo vietose ir sėkmingai grįžti namo. Kelionės atgal niekada brangiai ir nekainavo.

Žinoma, ši Britanijos sostinė tinka ne vien tik žemiškų poreikių tenkinimu, bet ir poilsiui ir nedideliam turizmui, nes veiklos Londone tikrai netrūksta. Aplenkti Britų muziejaus nederėtų. Jei daugelis miestų mėgsta girtis savo ekspozicijų gausa, tai jos visos tikrai nesugeba aplenkti šio muziejaus kolekcijos. O muziejų pasirinkimas yra pakankamai stulbinantis, viename galima susipažinti su karo pramonės palikimu, kitur su gyvūnijos pasauliu ar žymių rašytojų palikimu.

Nepamiršime, kad šiame mieste gyvena ir visam pasauliui puikiai pažįstama karališka šeima. Čia yra žymieji Buckingamo rūmai, Tauerio tiltas ar didysis Big Benas, kojas ištiesti galima Hyde parke, o maisto pasirinkimas pakankamai platus. Nebijokime britų maisto, jis nustebinti geba, o jei norite šiek tiek tolimųjų šalių prieskonio, plačiai praverkite indų restorano duris, gal jis ir nedvelks visišku autentiškumu, bet jo skonis nukels pakankamai toli.

Vakare galima traukti į teatrą ar operą, o jei norite pasiausti praverkite madingiausių klubų duris. Vakarėliai ten siautulingi.

Londone veiklos niekada netrūksta, tik apmaudu, kad šiame mieste laikas bėga labai greitai ir trumpa išvyka vos tik prasidėjusi geba pasibaigti. Nebijokite, juk čia visada sugrįžti galima. Tereikia prisiminti vieną formulę – pigūs lėktuvo bilietai į Londoną iš Vilniaus.