Titulinis Kompiuteriai Spausdintuvo kasečių pildymas ir ką nutyli gamintojai

Spausdintuvo kasečių pildymas ir ką nutyli gamintojai

0 4256

Spausdintuvo kasečių pildymas ir ką nutyli gamintojai. Rašalinis spausdintuvas, tai daiktas, kurį galima sutikti kiekvienuose namuose. Prietaisas reikalingas, dabar ir nelabai brangus, bet visos problemas būna su dažnai pasibaigiančiu jo rašalu.

Spausdintuvo kasečių pildymas

Šių spausdintuvų šeimininkai žino, kad efektyviausias sprendimas, tai senų kasečių užpildymas ar neoriginalių įsigijimas. Gamintojams tokia tendencija nepatinka ir jie visais būdais stengiasi pakenkti šiam žingsniui.

Skirtingos formos rašalo kasetės, kurios apginkluojamos specialiomis mikroschemomis. Jos padeda spausdintuvui nustatyti ar gaminys yra originalus. Jei ne, prietaisas neveikia. Ribojamas ir kopijų kiekis. Rašalas dar nesibaigęs, o žmogus negali spausdinti. Netikite? Paimkite pasibaigusią kasetę, pakratykite ją. Išgirsite, kad joje skysčio dar yra. O jei esate be galo drąsus, galite ją ir išardyti, savo akimis pamatysite, kiek rašalo lieka „tuščioje“ kasetėje.

Kasečių pildymas – pigiau

Viskas elementaru, gamintojai nori užsidirbti. Visais įmanomais būdais skatina vartojimą, retai kada susimąsto apie gamtosaugines problemas ar elementarų mandagumą ir vartotojo poreikių gerbimą. Žinoma, šią situaciją gali pakeisti pats žmogus. Tereikia pasinaudoti kasečių pildymo paslaugomis. Kasetėse rašalo liks, bet už jas sumokės kelis kartus mažiau.

Egzistuoja ir kita medalio pusė. Niekas tiksliai negali pasakyti kas yra tikrasis rašalo gamintojas. Tai gali būti ir Canon, Epson ar Hp kompanija, kuri slepiasi po nežinomu vardu. Suprantama, kad stengiamasi sukurti ne kokį vardą neoriginalaus rašalo platintojams, bet biznis vis vien vyksta. Skamba kaip sąmokslo teorija. Deja, tikros tiesos niekas nežino. Kompanijos tyli, o vartotojai neretai tuščiai švaisto savo pinigus.

Kokybė yra svarbus rodiklis. Mums į galvas greitai yra įkalama, kad tik originalios kasetės gali šimtu procentu atlikti savo darbą. Rašalas greitai džiūva, nesitepa, nekenčia vaizdo kokybė. Beveik tiesa, juk popieriaus lapų, išlindusių iš spausdintuvo, ranka braukyti neskubame. Spausdintuvai neužsikemša. Žinoma, kartais rašalas nubėga ar ištepa, bet nereikia pamiršti ir popieriaus kokybės, jei tai plonas gaminys, jis išsiteps žymiai greičiau.

Pasaulyje kasečių pildymo paslaugomis naudojasi milijonai asmenų. Tame jokių problemų ar sielos graužačių nemato. Nereikia jos matyti ir Jums. Pinigus investuoti ir leisti reikia protingai. Mokėti už rašalą pusę spausdintuvo kainos – absurdiška. Anksčiau ar vėliau prietaisas suges, teks jį pakeisti. Šiam žingsniui pasiruošti padės neoriginalus spausdintuvų rašalas. Kokybė gera, kaina maža.

Naudinga pasidomėti:

Daugiau įdomių straipsnių ČIA. Buto nuoma. Savarankiški darbai. Kondicionieriai. Bakterijos. Įstiklinti balkonai. Grožio salonas Vilniuje. Darbo. Skelbimų nauda. Spausdintuvo nauda. Planšetinė ateitis. Tobulo nėra.

Straipsnis paskelbtas prieš metus: 2014-04-03

Panašūs straipsniai