Titulinis Skelbimai Skelbimai ir jų nauda

Skelbimai ir jų nauda

0 4108

Skelbimai ir jų nauda
Pirk, parduok, siūlyk ir ieškok skelbimuose

Ar teko kada atsikratyti nereikalingų daiktų arba rūbų? Žinoma, išmesti galima visada, bet ar bandėte nors kartą pasinaudoti skelbimų portalu ir patirti naudą, kurią siūlo skelbimai? Greičiausiai, kad taip.

Skelbimai – viena iš patogių galimybių pirkti, parduoti, siūlyti ar susirasti. Tačiau, lietuviškoje interneto skelbimų erdvėje, panašių skelbimų svetainių yra labai daug. Ką daryti, kad Jūsų skelbimai būtų aptikti, matomi ir pastebėti. Juk nuo to ir priklauso Jūsų prekybos, ar sendaikčių atsikratymo sėkmė.

skelbimai

Jei domitės skelbimais, turėjote pastebėti, kad, kai kurie skelbimų portalai jau yra žinomi, tai yra, jie reklamuojasi televizijos erdvėse ar beveik visuose socialiniuose tinkluose, bet vienas dalykas, kas juos skiria nuo kitų skelbimų skelbėjų yra tai, jog tokios svetainės su skelbimais yra mokamos. Kaip suprasti? Norint tokioje svetainėje patalpinti skelbimą, visiems be išimties tenkas susimokėti starto mokestį, tai yra, į nurodytą skelbimų svetainės sąskaitą tenka pervesti tam tikrą mokestį, kuris prasideda nuo 1 lito ir suprantama, kad kyla aukštyn, priklausomai nuo paslaugos, kurią norite užsisakyti papildomai.

Taigi, susimokėjus startinį mokestį, svetainėje jau galite talpinti savo skelbimą, bet tai nereiškia, kad Jūsų skelbimas bus pirmoje vietoje. Kai kurie skelbimų svetainės administratoriai gudrauja, po to, kai Jūs patalpinate skelbimą į jų svetainę, jie Jums parodo, kad skelbimas patalpintas, bet yra tik 40-60 vietoje tarp visų kitų. Todėl iškart Jums pasiūlo skelbimo iškėlimo paslaugą, kuri taip pat kainuoja, bet skaičiuojama jau kitu principu, tai yra, yra įvardinamas vienos dienos sėkmės mokestis ir lygis, už kurį susimokėjus, Jūsų skelbimas ar skelbimai, tam tikrą laiką bus iškelti aukščiau visų pasiskelbusių, todėl, tikimybė, kad greičiau parduosite vieną ar kitą savo prekę – didėja.

Be skelbimų iškėlimo, skelbimų svetainės administratoriai siūlo ir skelbimo pažymėjimą. Ką tai reiškia, ir kaip tai atrodo? Tarkime, Jūs patalpinote savo skelbimą ir jį pasirinkote papildomą paslaugą, kad jis būtų iškeltas aukščiau visų, arba, bent pakeltas į lyderių gretas. Bet visi skelbimai yra vienspalviai – vienodi, todėl siūloma dar viena paslauga, kuri Jūsų skelbimus padarys išskirtiniais – skelbimų paryškinimas. Skelbimų paryškinimas reiškia, kad Jūsų paskelbta naujiena apie prekes nebus vienspalvė, kaip ir kiti Lietuvos skelbimai, bet bus pažymėtas kita spalva, kas jį padaro dar labiau matomu ir išskirtiniu, o tai reiškia, jos prie tikimybės, kad Jūsų skelbimas bus pastebėtas, prisideda dar ir paryškinimas, kuris tikrai sustiprina jo matomumą.

Pirk ir parduok skelbimuose, juk tai yra labai patogu, bet žinoma, kad vieno skelbimo svetainės tam, kad prekė būtų sėkmingai parduota nepakanka. Vis dėlto, teks apsilankyti ne vienoje skelbimų svetainėje, bet keletoje jų, kad Jūsų skelbimą pamatytų kuo daugiau žmonių, kurie domisi ar ieško būtent Jūsų prekės, nes tam tikra žmonių grupė yra pamėgusi tik vieną svetainę su skelbimais ir kitose, jie paprasčiausiai nesilanko.

Siūlyk ir ieškok skelbimų portale. Suprantama, kad ne visi žmonės turi ar tiesiog nori ką nors parduoti, todėl kam dėti skelbimus apie pardavimą, jei neturi ką pasiūlyti. Bet yra dar ir kita skelbimų rūšis, kurioje galima siūlyti arba pačiam ieškoti vienos ar kitos paslaugos arba prekės. Prie tokių paslaugų pasiūlos ar paklausos priskiriami žmonės, kurie teikia įvairias paslaugas. Tai gali būti ir darbdaviai, kurie skelbiasi ir siūlo darbą ir žinoma, būsimi darbuotojai, kurie darbo skelbimuose ieško pasiskelbusių darbdavių pasiūlymų. Taip pat, siūlau ar ieškau, skelbimų skiltyje galima atrasti norimą prekę ar daiktą, kad ir išmanųjį telefoną, pavyzdžiui ir žinoma, už gan patrauklią kainą. Todėl, jei neturite ką parduoti, drąsiai galima siūlyti savo visas paslaugas, kokios tik yra įvardinamos Lietuvos valstybinės mokesčių inspekcijos registre ir sulaukite dar didesnio dėmesio. Arba, jei, atvirkščiai, kokia nors paslauga Jums reikalinga, taip pat, ją galima susirasti skelbimų svetainėje, skyrelyje ieškom. Tam tereikia skirti šiek tiek laiko tam, kad patalpinti savo skelbimą svetainėje ir suvesti telefono bei elektroninio pašto adresą, kas susidomėję Jūsų skelbimo turiniu žinotų kam pasiskambinti ar parašyti užklausimą.

Skelbimų turinys yra įvairus, pradedant nuo prekių ar paslaugų mažyliams, tai yra vaikams ir baigiant transporto priemonėmis suaugusiems ir tiems, kurie siūlo pačias netikėčiausias paslaugas. Sauskelnės, juk vaikučiams jos būtinos vaikystėje, kai jie, dar patys nesugeba susikontroliuoti, todėl tokios prekės skelbimuose yra populiariausios. Taip pat ir rūbeliai vaikams ar žaidimai bei judėjimo priemonės, dviračiai, pasirtukai, riedučiai ir taip toliau. Telefonai, televizoriai, videokameros ar dar kokią nors buitinę techniką, galima atrasti buitinės technikos klasifikuotame skelbimų skyrelyje. O norintiems įsigyti ekologiškos kosmetikos, ją atrasti galima su kosmetika susijusioje skiltyje. Apie darbo skelbimus jau kalbėjome, todėl visus su darbo santykiais susijusius skelbimus atrasite būtent skiltyje, kuri taip ir įvardinama „darbas, paslaugos“. Suaugusiems, skelbimų svetainėje taip pat apstu pagundų, pradedant nuo rūbų ir aksesuarų ir baigiant vyriškais žaisliukais – automobiliais. Auto transporto priemones turi beveik kiekvienas suaugęs pilietis, todėl ir skelbimų automobilių tematika yra begalės. Juk turint automobilį, tenka jį ir prižiūrėti, tad aksesuarai automobiliams ir patys skelbimai apie automobilius skelbiami būtent autotransporto skiltyse. Todėl pirkti ir parduoti skelbimų portale ne tik patogu, bet ir naudinga. Juk sugalvojus, kad norite pirkti ar parduoti prekę, ar susirasti bei pasiūlyti kokią nors paslaugą, apie tai niekas nesužinos, jei nepadarysite apie tai viešo pranešimo, tai yra nepatalpinsite skelbimo skelbimų portale.

Skelbimai ir jų talpinimas svetainėje – didžiausias pagalbininkas norint pirkti, parduoti, pasiūlyti ar susiieškoti norimą daiktą, paslaugą ar transporto priemonę.

BakalaurasVairavimo mokyklosAutomobiliaiKompiuteriaiSkelbimų portalaiPaslaugos versluiValymo įrenginiams.