Titulinis Skelbimai Jūs neįsivaizduojate kokių pastangų reikalauja pianino pervežimas

Jūs neįsivaizduojate kokių pastangų reikalauja pianino pervežimas

0 36406

Pianinų pervežimas Vilniuje už mažą kainą įmanomas, tik reikia šiek tiek paieškoti!

Jūs neįsivaizduojate kokių pastangų reikalauja pianino pervežimas

Perkraustymo paslaugas mūsų šalies sostinėje apstu ir galima pajuokauti, kad ant kiekvieno kampo. Kam jų tiek reikia? Nėra sudėtinga išsiaiškinti ar išspręsti šį galvosūkį.

Pradžioje atsakykite, kiek rankų Jūsų turite?

Taip, visi atsakėte labai tiksliai, bet kiek Jums prireiks rankų persikraustyti iš vienos vietos, buto, biuro ar komercinių patalpų, kad tai truktų ne mėnesį, bet dieną ar kelias, jei daiktų turite labai daug. Žinoma, kad į tokį klausimą atsakyti labai sunku, bet kai pradėsite kraustyti savo spintas ir krauti iš jų daiktus į dėžes pastebėsite, kad laikas bėga, o darbų taip ir nesate įgyvendinę, kuriuos suplanavote. Štai ir rankų deficitas. O ar įsivaizduojate kokių pastangų reikia pačio mažiausio pianino pervežimui? Greičiausiai, kad ne, nes nuo vaikystės pianinas jau stovėjo Jūsų namuose, bet dabar, kai atėjo metas keisti gyvenimo būdą ir persikraustyti, net neįsivaizduojate, kaip tą “griozdą” net išnešti, o kur dar užnešimas į kokį nors aukštą, jei kraustomasi į daugiabutį. Taip ir krovimo paslaugas teikiančios įmonės, kai jos dirba ir atlieka tam tikrą paslaugą, jų darbuotojų rankų skaičius yra ribotas, todėl jie negali vienu metu pervežti kelių žmonių daiktų. Štai todėl gausėja ir jų skaičius Vilniuje.

Perkraustymo paslaugos – Buksvarus.lt

Dabar įsivaizduokite, kad gyvenate Vilniuje, monolitinio namo daugiabutyje ir dar 9 aukšte. Na ir kas atsakysite? Elementaru, name yra du liftai, vienas keleivinis, kitas yra krovininis, bet prieš keletą metų, dėl taupymo name gyventojai nusprendė ir su namo administratoriumi sutarė, kad reikia atsisakyti krovininio lifto funkcijų. Tad šiuo metu Jūsų devintame aukšte liko lauko tualeto dydžio kabina į kurią telpa vos keturi augaloti vyrai ir tai nežinia, ar tokį svorį išlaikys lifto dugnas 🙂

Kaip žemyn nuleisti apie kelis šimtus kilogramų sveriantį pianiną? Yra viena išeiti, tai jį paleisti lengvu kritimu žemyn, o apačioje surinkti tai kas iš jo liko. Žinoma, kad bandome pajuokauti, vieniems tai bus ne vietoje, kiti nusišypsos, bet iš tikros ir rimtai, kaip tokiomis sąlygomis pervežti pianiną? Atsakysime ne sunkiai, tam ir yra perkraustymo įmonės, kurių paslaugų sąraše yra ir pianinu pervežimas. O kaip pervežti pianiną sugebės jie, jei nesugebame mes, nors rankų turime pakankamai? Elementaru, profesionalios įmonės turi specialistus, kurie specializuojasi būtent nestandartinių gabaritų krovinių pervežimu ir išardyti bei pervežti bet kokio lygio ir kainos pianiną į bet kurią Vilniaus vietą. Tokie specialistai nėra griovėjai ir labai profesionaliai išmano savo darbą. Taigi, atidžiai išardę pianiną, jie visas detales perveža tam tikromis grupelėmis, kas sutaupo ne tik Jūsų darbo laiką, bet ir pačių darbuotojų, todėl už pianino pervežimą teks mokėti mažiau. O ir atvežę į vietą, specialistai puikiai išmano savo darbą, todėl per kelias valandas jie vėl profesionaliai sudeda ir surenka viso pianino dalis, o kai kurie sugeba suderinti net išderintas jo stygas.

Taigi, pianinų pervežimus patikėkite tik profesionalams ir žinantiems savo darbą.

Daugiau informacijos apie paslaugas rasite perkraustymo paslaugos Vilniuje.

Pasidomėkite ir kitokia informacija vairavimo mokyklos Kaune.

Daugiau – ČIA.

Panašūs straipsniai