Titulinis Vairavimo mokyklos Kaune

Vairavimo mokyklos Kaune

Vairavimo mokyklos Kaune

Daugelis būsimųjų vairuotojų ieško geriausios vairavimo mokyklos Kaune. Tai padaryti nėra sunku, nes pasirinkimas išties didžiulis. Svarbu pasirinkti patikusią mokyklą bei kvalifikuotus mokytojus, kurie tinkamai atliks savo darbą. Žinoma, kad svarbu ir tinkamai pasirinkti kursus. Visada naudingiau, kai visa informacija apie juos pateikiama vienoje vietoje.

A kategorija yra skirta triračiams, kurių galia yra didesnė kaip 15 kW ir motociklams. Norint įgyti teisę vairuoti reikia būti sulaukus 20 metų amžiaus. Tai galioja motociklams. Taip pat būtina turėti dvejų metų A2 kategorijos vairavimo stažą. Išimtis gali būti taikoma tiems, kurie yra sulaukę 24 metų amžiaus. Jeigu nuspręsite vairuoti triračius, kurių galia didesnę kaip 15 kW, tai jūs turėsite būti sulaukę 21 metų. A kategorijos mokymas įprastai trunka apie 1–2 savaites.

B kategorija skirta asmenims nuo 18 metų vairuoti automobilius, kurių leidžiamoji masė yra iki 3500 kilogramų. Trukmė priklauso nuo vairavimo mokyklos Kaune sudaryto mokymosi grafiko, bet įprastai mokymai trunka apie vieną mėnesį.

C kategorija laikoma sulaukus 21 metų arba 18, tačiau reikia turėti pradinę kvalifikaciją vežti kroviniams. Šiai kategorija priklauso automobiliai, kurie nepriskirti D ir D1 kategorijoms, jų leidžiama masė viršija 3500 kilogramus svorio. Pasirinktos vairavimo mokyklos Kaune kursai trunka apie mėnesį.

CE kategorija, kaip ir C kategorijai, taikomi tie patys būsimųjų vairuotojų amžiaus apribojimai. Kursų trukmė 3–4 savaitės. CE kategorijai priskiriami C kategorijos automobilių ir priekabų junginiai, kurie sveria daugiau kaip 750 kg.

Vairavimo mokyklos organizuojami papildomi kursai yra skirti tiems, kuriems yra atimta teisė vairuoti motorines transporto priemones ir pradedantiesiems vairuotojams, kurie neturi dvejų metų vairavimo stažo, ir yra padarę kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Dažniausiai prie jų priskiriami. Greičio viršijimas; lenkimo, važiavimo per sankryžas, įspėjamųjų signalų, pėsčiųjų nepraleidimo taisyklių pažeidimai. Išsamų sąrašą su pažeidimais rasite daugelyje vairavimo mokyklų, kurios organizuoja papildomus mokymus. Svarbu paminėti, kad tokius mokymus pradedantiesiems vairuotojams reikia išlaikyti per vienerius metus nuo pažeidimo padarymo dienos. Registracija į kursus vyksta nuolat, o mokymai – surinkus grupę, todėl visuomet geriau pradėti tuo domėtis iš anksto.

Vairavimo mokyklos instruktoriai yra labai svarbūs. Nuo jų priklauso, kaip tinkamai bus parengti būsimieji vairuotojai. Rinkitės atidžiai ir galėsite džiaugtis sėkmingai išlaikytais egzaminais. Saugus vairavimas keliuose pradedamas užtikrinti mokymosi pradžioje. Štai dėl ko svarbūs yra instruktoriai.

Klaipėda

Vilnius