Titulinis Automobiliai Investuoti į 3 lygio signalizaciją verta

Investuoti į 3 lygio signalizaciją verta

0 6182

Investuoti į 3 lygio signalizaciją verta

Automobilio būklė gali pasakyti daug apie jo savininką. Įdomu ką gali išduoti jame sumontuota signalizacija? Žinoma, dalintis paslaptimis taip greitai nereikia, nes ilgapirščiai tokią informaciją kaupti labai mėgsta. Nors žiniomis ir patarimais keistis naudinga, juk kuo daugiau žinai, tai mažiau visko ir bijai.

3 lygio signalizacijos savininkas, tai asmuo, kuris rūpinasi savo turto saugumu. Deja, pasirinkimas nėra pats geriausias, bet gal transporto priemonė jau labai pavargusi. Tada investuoti į be galo sumanią signalizaciją neverta.

Apdrausti automobilį be apsaugos sistemos dabar sudėtinga. Kiekviena draudimo bendrovė reikalauja, kad automobilyje būtų įrengta tam tikro saugos lygio sistema. Saugos lygis dažniausiai nustatomas pagal automobilio modelį, pagaminimo metus bei vietą labiausiai vagiamų automobilių sąraše.

Akivaizdu, kad automobilį reikia tinkamai paruošti ne tik techninei apžiūrai, bet ir draudimui. Atsiminti 3 lygio ypatybes nesudėtinga. Visas apsaugos komplektas turi būti sudarytas iš dviejų dalių, tai garsinė automobilių sergėjimo sistema, kuri atitinka Lietuvos Respublikos įstatymais reglamentuojančias normas ir nepriklausomas imobilizatorius arba automatinis variklio blokavimas, išjungiamas slaptu mygtuku. Žinoma, draudikai ir signalizacijų pardavėjai siūlo pasinaudoti kitomis prevencinėmis priemonėmis, kad ir automobilio žymėjimu. Kartais jis pasiteisina ir padeda greita surasti pradingusią transporto priemonę.

Apsaugos sistema, kuri atitinka III lygio reikalavimus, daug nekainuoja. Tai tik kelių šimtų litų investicija, tad ja pasinaudoti tikrai verta. Ši signalizacija pasižymi, kad ir elementariomis, bet labai naudingomis savybėmis, tai kintantis kodas, durų centrinis rakinimas, avarinis atjungimas PIN kodu, begarsis signalizacijos įjungimas ir išjungimas. Visos šios III lygio signalizacijos savybės padeda tinkamai apsisaugoti, nes automobiliai be jokios apsaugos sistemos gali būti tik muziejuje.

Laikai keičiasi, bet signalizacijos savybės vis dar panašios. Pagrindinis jų tikslas – informuoti transporto priemonės savininką, kad aplink jo turtą negeri dalykai vyksta. Nereikia pamiršti ir smulkių vagysčių, kurios yra gan dažnos, greitai atliekamos ir visada nemalonios. III lygio apsaugos sistema bus efektyvesnė, jei bus komplektuojama kartu su ultragarsinio tūrio jutikliu. Išdužo automobilio langas ir žmogus žino, kad kažkas įlindo į jo turtą. Jutiklio kaina nedidelė, o nauda akivaizdi.

Bandant apžvelgti kelias pagrindines auto signalizacijos rūšis, jos skirstomos į:
1 lygio signalizaciją;
2 lygio signalizaciją;
3 lygio signalizaciją.

III lygio signalizacijos savininkas yra santūrus žmogus. Prabangos jis nemėgsta, visada ieško praktiškų sprendimų. Kreivai į šią apsaugos rūšį žiūrėti nereikia, ji padeda. Tereikia pasirūpinti papildomais jutikliais ir Jūsų kuklus turtas bus saugus.

Straipsnis parašytas: 2014-06-09