Titulinis Buitis Vandens filtrai sportuojantiems

Vandens filtrai sportuojantiems

vandens filtrai namui

Vandens filtrai sportuojantiems. Nors skeptikų ar mažai informacijos turinčių vartotoju vis dar galima rasti, daugelis jau supranta vandens svarbą ne tik sveiko gyvenimo palaikymui, bet ir sportuojant. Žmonės ne kupranugariai, todėl organizmas neturi vandens atsargų ir jas privalu nuolat papildyti. Kokybiško vandens gavimui yra naudojami filtrai, kurie atstato ar sukuria kokybę. Todėl specialistai rekomenduoja kiekvienam naudoti vandens filtrus.

Vandens filtrai sportuojantiems

vandens filtrai energijos organizme palaikymui

Kad žmogaus organizmą sudaro apie 70 procentų vandens žino daugelis, kurie baigė mokyklas ir atidžiai klausėsi žmogaus anatomijos per biologijos pamokas. Tačiau ar žinote tai, kad kraują sudaro net apie 98 procentų vandens? Raumenis sudaro apie 70-75 procentai vandens. Kaulai turi apie 30 procentų vandens. Štai kodėl daugelis naudoja vandens filtrus. Jis yra lyg papildomas energijos, geras raumenų tonuso palaikymo šaltinis. Vandens filtrai Pureaquafilter.lt perfiltruoja vandenį ir paruošia jį naudojimui net kūdikių maistelio gamybai. Tad abejonių nekyla, kad vandens filtrai sportuojantiems yra geriausias pagalbininkas tiek savijautos, tiek sveikatos palaikymui.

Vandens suvartojimas

Pasak garsios Lietuvoje medicinos klinikos mokslų daktaro, žmogus privalo per dieną išgerti tiek vandens koks yra jo ūgis. Tarkime, jei Jūsų ūgis yra 1,83, tai ir vandens rekomenduojama išgerti būtent tiek, 1,83 litrų. Kadangi buitiniai filtrai Brita sugeba išfiltruoti vos 2,4 litrus per tam tikrą laiką, sportuojantiems tokio kiekio gali nepakakti. Pureaquafilter.lt specialistai rekomenduoja pasirūpinti švariu vandeniu jau namuose, kad į gertuvę įsipylus filtruoto vandens, jo pilnai pakaktų ir namiškiams. Įvairios rūšys leidžia pasirinkti geriausius filtrus, todėl ir Jūsų namuose ar gertuvėje gali būti aukščiausios kokybės vanduo.

Vandens filtrų rūšys

svarstantiems įsigyti ir savo namuose sumontuoti našesnį vandens filtrą Pureaquafilter.lt gali nesudėtingai patarti ir rekomenduoti geriausius. Tačiau pradžioje naudinga sužinoti kokia yra vandens kokybė ir tik tada parinkti filtrus, kurių yra nemažai.

  • Mechaniniai vandens filtrai;
  • Vandens nugeležinimo filtrai;
  • Vandens nukalkinimo ar kitaip – minkštinimo filtrai;
  • Atgalinio osmoso filtrai;
  • Kitos vandens filtravimo sistemos.

Vandens filtrai namams ir biurams taip pat nesudėtingai parenkami žinant pačio vandens sudėtį. Todėl konsultuotis ir tirti vandens visada naudinga prieš pasirenkant.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Ieskom.lt