Titulinis Prekės/Paslaugos Vaikų nameliai – mediniai

Vaikų nameliai – mediniai

vaikų žaidimo nameliai

Vaikų nameliai. Augant medinių namelių paklausai, didėja susidomėjimas jais bei jų pardavimai. Didžioji dalis žmonių renkasi namelius pagamintus iš medžio. Dažniausiai naudojamas medis namelių gamybai yra eglė arba pušis. Šio tipo mediniai nameliai yra išpjaunami, nudažomi, išdžiovinami ir tik tuomet vežami į surinkimo vietą užsakovui.

Vaikų nameliai

Didelę įtaką namelio kokybei turi medienos apdirbimas, todėl norint nusipirkti iš kokybiškos medienos pagamintą namelį būtina susirasti patikimą gamintoją. Visi gamintojai pateikia savo namelius kaip kokybiškiausius ir ilgaamžius, deja, kartais tiesa būna kitokia ir išvyniojus ,,saldainį iš popierėlio” pasirodo trūkumai. Jie gali būti medienos netinkamas apdirbimas, panaudota sena mediena, kas trumpina medinio namelio tarnavimo laiką.

Naudinga pasidomėti:

Kokie būna mediniai nameliai?

Nameliai iš medžių būna įvairių rūšių. Dažniausiai žmonės renkasi dviejų aukštų medinį namelį vaikams Mazyliopalepe.lt svetainėje. Dėl to, kad mažieji gali užlipę iš aukštai stebėti kas vyksta jų kieme, ar gatvėje, išsaugomas nedidelis kiemo plotas aukščio sąskaita. Gali stebėti pravažiuojančias mašinas bei kaimynus. Pirmame aukšte įrengiama smėliadėžė, kas padeda lavinti mažųjų smulkiąją motorika. Ypač populiari namelio komplektacijos dalis – čiuožyklą. Tai ne tik puiki pramoga vaikams, ir adrenalino pliūpsnis leidžiantis nuo jos, bet ir greitas pabėgimo planas iš namelio. Berniukai labai mėgsta išbandyti savo mašinėlių tvirtumą nuo čiuožyklos, ko tik jie neprisigalvoja…

Supynės, yra neatskiriama medinio namelio dalis, jos būna medinės, o kartais plastmasinės. Medinės supynės būna suoliuko principu, kur gali atsisėsti keli žmonės.

Medinių namelių kaina

Medinių namelių kaina priklauso nuo namelio komplektacijos. Jeigu norite sutaupyti, ir pirkti namelį pigiausiu būdų, tuomet rekomenduojame pirkti rudenį arba žiemą, dažnai gamintojai neturi darbo, dėl to parduos pigiau namelį, bus lankstesni deryboms. Kitas būdas sutaupyti pirkti namelį be surinkimo paslaugos, bei dažyti jį patiems savo dažais. Jeigu pasinaudosite šios rekomendacijomis, tuomet namelis jums kainuos dvigubai pigiau nei pirkti vasarą.

Kodėl rinktis medinį namelį?

Medinis namelis – ką žinome. Yra pagamintas iš natūralios medienos, jis yra ergonomiškas. Gali smagiai laiką leisti gryname ore, ir atitraukti vaikus nuo kompiuterių. Tik geriausio emocijos praleistos lauke, žaidžiant mediniame namelyje.

Panašūs straipsniai