Titulinis Kosmetika Kosmetika turi teikti džiaugsmą, o ne skausmą

Kosmetika turi teikti džiaugsmą, o ne skausmą

Kosmetika turi teikti džiaugsmą, o ne skausmą

Skirtingomis kosmetinėmis priemonėmis moterys naudojosi visą laiką. Jos suteikdavo norimą rezultatą, bet dabar protinga yra pakalbėti apie šių priemonių žalą.

Kosmetika

Dekoratyvinės kosmetikos priemonių galima surasti kiekvienos moters rankinėje. Paskaičius sudėtį atrodo, kad mielosios su savimi nešiojasi tikrą cheminę bombą. Deja, cheminių ingredientų neišvengsime, jų reikia, kad tam tikri produktai suteiktų norimą efektą. Žinoma, didelis kiekis ir dažnas vartojimas palieka savo pėdsakus. Didžiausia problema yra tame, kad gausiu makiažo sluoksniu ne tik suteikiame veidu spindesio ar matinę spalvą, bet ir blokuojame poras. Jos užsikemša, oda parausta, gali atsirasti ir alerginės reakcijos.

Cheminių medžiagų šiuolaikiniame pasaulyje neišvengsime. Bet visada galima kontroliuoti jų kiekį. Juk vakarinio makiažo nereikia iš ryto ir tikrai ne kiekvieną dieną jis yra būtinas. Odai naudos, kaip ir visam organizmui, suteiks ir tinkamas gyvenimo būdas. Didelis fizinis aktyvumas, teisinga mityba, miegas, vanduo, leis atsigauti.

Žinoma, reikia pailsėti ir nuo pačių kosmetinių priemonių, o retsykiais išbandyti natūralius ar ekologiškus produktus. Lietuvoje yra ne viena vieta, kur galima įsigyti ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos. Išbandom, skirtumus greitai pamatysite.

Kosmetikos kiekis kenkia žmogaus odai. Dažnai pamirštame, kad pagrindinės jos funkcijos – apsauga nuo aplinkos poveikio ir termoreguliacija. Ji nėra tuščias popieriaus lapas, kurį reikia kiekvieną dieną spalvinti. O kai kurios moterys sau atlieka meškos paslaugą. Perka ir naudoja produktus skirtus ne savo amžiaus grupei. Kokia nauda dvidešimtmetei iš kremo nuo raukšlių? Jokios, tik papildomos ir nereikalingos medžiagos papuola į organizmą. Grožiu reikia rūpintis protingai.

Paniškai bijoti cheminių medžiagų nereikia, mes iš jų irgi esame sudaryti, o ir jų mums reikia. Į visas priemones dera žvelgti atsakingai – blaiviai įvertinti kasdieniniame gyvenime cheminių medžiagų keliamą riziką, pasverti, ar tikrai mums būtini visi naudojami produktai. Kai kurių priemonių galima ir atsisakyti. Domėtis etikečių informacija – pravartu. Reikia mažiau tikėti gražiais reklaminiais plakatais ar video siužetais.

Smalsumas suteikia daug naudos. Nereikia bijoti klausti, tikri pardavėjai visada nuoširdžiai atsakys, o sukaupta informacija dera pasidalinti su draugais ir pažįstamais. Visi norime būti gražūs ir sveiki.

Ieskom.lt

Panašūs straipsniai