Titulinis Buitis Kodėl nuotekų valymas šiomis dienomis toks populiarus dalykas?

Kodėl nuotekų valymas šiomis dienomis toks populiarus dalykas?

0 1157
Kodėl nuotekų valymas šiomis dienomis toks populiarus

Kodėl nuotekų valymas šiomis dienomis toks populiarus. Visų pirma, kas yra nuotekų valymas? Tai yra procesas, kurio metu yra pašalinami įvairaus tipo teršalai iš nuotekų. Nuotekų valymas yra vykdomas pasitelkiant nuotekų valymo įrenginius, kurie yra pritaikyti valyti nuotekas privačiuose namuose, maitinimo ar apgyvendinimo įstaigose, namų kvartaluose arba nedidelėse gyvenvietėse. Kas yra bent kažkiek susidūręs su ekologija ar supranta kaip svarbu yra saugoti bei puoselėti mus supančią aplinką sutiktų, jog nuotekų valymas yra labai svarbus ir rekomenduotinas kiekvienam gyventojui ar net būtinas apgyvendinimo ar maitinimo įstaigoms.

Kodėl nuotekų valymas šiomis dienomis toks populiarus

Kodėl nuotekų valymas šiomis dienomis toks populiarus


Kokia yra nuotekų valymo įrenginių kaina?

Eneka nuotekų valymo įrenginius gamina ir transportuoja ne tik visoje Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Gaminių kokybė ir kaina puikiai dera tarpusavyje, todėl užsienio šalys ypač vertina Lietuviškos įmonės produkciją. Nuotekų valymo įrenginių kaina kinta priklausomai nuo gaminio našumo bei gylio, kur įrenginys bus kasamas. Kuo didesnis gylis, tuo kaina automatiškai kyla. Taip pat ir su našumu. Kuo didesnis nuotekų kiekis bus perleidžiamas per įrenginį, tuo didesnio jo reikės ir kaina bus aukštesnė. Įrenginių transportavimas Lietuvoje bei užsienyje yra apmokestinamas pagal tam tikrus kainos intervalus.

Kokie dažniausiai pasitaikantys mitai susiję su nuotekų valymu?

Dažniausiai pasitaikantys mitai apie nuotekų valymą yra šie: įrenginiai yra neekonomiški, reikalinga nuolatinė kasmėnesinė priežiūra, šiuos įrenginius gali turėti tik didelės įmonės, yra skleidžiamas labai didelis triukšmas ir sklinda nemalonus kvapas, įrenginius sunku patikrinti bei prižiūrėti, todėl dažnai nustatomi gedimai ir panašiai. Pasikonsultavus su specialistais, visi paminėti mitai gali būti drąsiai paneigti. Nuotekų valymas AQUAMAX įrenginiais yra visiškai ekonomiškas sprendimas: yra labai nedidelės elektros energijos sąnaudos. Net ir tuomet, kai nuotekų kiekis yra labai mažas arba išvis jo nėra – įrenginiai automatiškai įsijungia dirbti ekonominiu režimu.

Šis įrenginys veikia cikliniu režimu, kas užtikrina patikimą nuotekų išvalymą nepriklausomai nuo besikeičiančio apkrovimo lygio. Buitinės nuotekos yra apdorojamos dalimis, na o perteklinis kiekis kaupiamas ir tuomet išvalomas vėliau. Pati įrenginio priežiūra, valymas yra itin paprastas. Kadangi visi agregatai yra vandens paviršiuje, jie yra lengvai pasiekiami ir prižiūrimi nelipant į pačią talpyklą. Aptarnavimas reikalingas vos vieną kartą į metus.

Taip pat galime paneigti mitą, jog šiuos įrenginius gali turėti tik didelės įmonės. Nuotekų valymo įrenginiai yra prieinami ir rekomenduotini naudoti visiems: privačių namų savininkams, maitinimo ar apgyvendinimo įstaigoms namų kvartalams, nedidelėms gyvenvietėms.

Kai kalbame apie garsą bei kvapą – galime garantuoti, jog Enekos įrenginiai nesukels jokių papildomų nepatogumų. Šie įrenginiai veikia itin tyliai, nes neturi orapūtės bei kitokių triukšmą keliančių dalių. Taip pat valymo įrenginys neskleidžia jokio nemalonaus kvapo. Žinoma, jeigu jis yra valomas laiku ir pagal nurodytas instrukcijas. Todėl tinkamai prižiūrint, nesusidursite su blogo kvapo išsiskyrimu.

Na ir žinoma dar vienas mitas, kuris yra dažnai girdimas – labai sunkus gedimų nustatymas, nes įrenginys yra po žeme. Šiuolaikinėmis technologijomis pagaminti Enekos įrenginiai yra įrengiami kartu su valdymo pulteliu, kuris padeda nustatyti gedimą ir iš karto paduoda signalą į valdymo pultą apie kilusį gedimą.

Taigi, nuotekų valymas gali būti paprastas, ekonomiškas, efektyviai funkcionuojantis, turintis paprastą aptarnavimą bei tyliai veikiantis. Todėl kiekvienas, kuris domisi aplinkos apsauga bei nori prisidėti prie mus supančios aplinkos saugojimo ir puoselėjimo – rekomenduojame valyti savo nuotekas ir tapti ekologiškais šalies gyventojais.

SEO straipsniu talpinimas