Titulinis Prekės/Paslaugos Kaunas Hockey ledo ritulys

Kaunas Hockey ledo ritulys

0 1914
Kaunas Hockey ledo ritulys

Kaunas Hockey ledo ritulys. Reprezentacinis Kaunas Hockey ledo ritulio klubas įsteigtas 2017 metais Kaune, šis klubas atstovauja Kauno miestą. Nuo 2017 metų klubas dalyvavo įvairiuose čempionatuose ir laimėjo prizines vietas. Klubo pasiekimai:

•             2018 metais laimėjo sidabro medalius

•             2019 metais laimėjo bronzos medalius

•             2020-2021 metais laimėjo aukso medalius

Kaunas Hockey ledo ritulys

Mūsų klubas siūlo sportuoti bet kokio amžiaus žmonėms. Nesvarbu jūsų amžius, lytis ar fizinis pasirengimas, pas mus laukiami visi. Turime tris skirtingas grupes: vaikų, suaugusių bei senjorų. Taip pat, klubas turi itin daug trenerių – 7. Šie treneriai pasiruošę išmokinti kaip čiuožti, kaip žaisti, todėl tikrai nėra ko bijoti.

Ledo ritulio žaidimas

Ledo ritulio žaidimo užduotis imušti kamuoliuka kitiems į vartus, arba apsaugoti savo vartus. Ledo ritulininkai inirtingai bando viso žaidimo metu tai padaryti. Sportininkai žaidimo metu privalo dėvėti specialiai ledo rituliui skirta aprangą. Šioje aprangoje yra daug apsaugų, kurios saugo nuo nelaimingų atsitikimų. Ši sporta šaka gan pavojinga, todėl apsaugos tiesiog privalomos. Ledo ritulininkai už netinkamą elgesį baudžiami atitinkamos nuobaudomis. Žaidimas pabaigiamas tik išsiaiškinus viena nugalėtoja, lygiosiomis rungtynės baigtis negali.

Ledo ritulio istorija

Ledo ritulys atsirado Kanadoje, pirmos varžybos ten sužaistos 1855 metais. Praėjus daug metų, 1922 metais ledo ritulys atsirado ir Lietuvoje. Populiarėjant Ledo rituliui buvo suorganizuotos ir tarptautinės varžybos, tačiau Lietuva jokių prizinių vietų neužėmė. Pirmoji dirbtinio ledo arena pastatyta Elektrėnuose 1977 metais, iki tol visi ledo ritulininkai turėjo žaisti nestandartinėse aikštelėse. Šiuo met Lietuva gali didžiuotis, nes turi daug ledo ritulio žaidėjų – daugiau nei 2500. Lietuvoje šiuo metu yra daugiau nei 63 ledo ritulio klubai.

Kaunas Hockey ledo ritulys – ritulio tipai

Dauguma galvoja, kad ledo ritulys žaidžiamas tik ant ledo dangos, tačiau yra ir kita mažiau populiari šio sporto šaka, ledo ritulys ant žolės. Taisyklės iš esmės šiuose abiejuose tipuose panašios, skiriasi tik danga. Natūralu, kad standartinis ledo ritulys labiau paplitęs ir žaidžiamas visame pasaulyje. O ledo ritulys ant žolės žaidžiamas tik tam tikrose šalyse, todėl žmonės Lietuvoje apie tai nėra girdėję. Ledo ritulys Lietuvoje.

SEO straipsniu talpinimas