Titulinis Įranga Vandens filtrai Biurams padeda vandens aparatai

Biurams padeda vandens aparatai

0 2240
Biurams padeda vandens aparatai

Biurams padeda vandens aparatai. Nepriklausomai nuo metų laiko biuruose dirbantys suvartoja gan nemažai vandens. Norint darbuotojams sukurti komfortišką darbo vietą privalu užtikrinti ir tiekiamo vandens kiekį biure. Todėl geriausias sprendimas tiek mažiems, tiek dideliems biurams yra vandens aparatai.

Biurams padeda vandens aparatai

Biure turint daugiau darbuotojų prireikia daugiau kokybiško vandens. Vieni ofisai naudoja Brita vandens indus Flow, kurie talpina apie 8,2 litro kokybiško vandens. Tačiau praktiškiausias sprendimas yra pasirenkant ltaqua.lt paslaugas. Vandens aparatai ltaqua.lt turi itin daug privalumų, kurie lemia ir jų didelį populiarumą biuruose.

  • Aparatai vandens gaminimui biure tarnauja ne tik kaip vandens saugykla;
  • Aparatas gali užvirinti vandenį, kuris bus tinkamas kavos ar arbatos gamybai. Tokį vandenį iš aparato galima naudoti ir greito maisto paruošimui;
  • Karštomis vasaros dienomis biure aparatas gali paruošti ir šaltą vandenį atsivėsinimui. Jei šaltomis žiemos dienomis yra daugiau suvartojama karšto vandens, tai vasarą yra daugiau sunaudojama šalto. Todėl vandens aparatas su atšaldymo funkcijas bus naudingiausias;
  • Aparatai su filtravimo sistema gali paruošti kokybišką vandenį pagal biuro poreikius. Iš vandens pašalintos nepageidaujamos ar net kenksmingos medžiagos leis užtikrinti ir saugią darbuotojų darbo vietą;
  • Norint naudoti tik šiltą ar atvėsintą vandenį, vandens aparatas ltaqua.lt taip pat leis pasinaudoti juo ir įgyvendinti poreikį, jei nereikalingas verdantis ar šaltas vanduo.

Pristatymas, pajungimas ir aparatų priežiūra

Kiekvienas praktiškas biuras taip pat rūpinasi aparatų priežiūra. ltaqua.lt specialistai gali pasiūlyti ne tik pristatymą, pajungimą, bet ir nuolatinę priežiūrą aparatų eksploatavimo metu. Tai biuro ar ofiso darbuotojams leidžia labiau koncentruotis į tiesioginius savo darbus, kad dar labiau padidina našumą. Tad pasitarti su ltaqua.lt specialistais naudinga, kas leis greičiau pasirinkti aparatus ir taip pagerinti ne tik įmonės įvaizdį, bet ir darbo vietą įmonės darbuotojams.

Kaip jau supratote, vandens aparatai gerina ne tik įvaizdį, todėl sprendimo priėmimas dėl tokių papildomų pagalbininkų biure neturėtų užtrukti.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt

Ieskom.lt

Panašūs straipsniai