Titulinis Automobiliai Automobilių supirkimas Vilniuje

Automobilių supirkimas Vilniuje

0 8203

Auto supirkimas konkurencingomis kainomis, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Lietuvoje. Senų mašinų supirkimas.

Automobilių supirkimas Vilniuje

automobilių supirkimas vilniuje

Ne visi žino kaip elgtis su savo senuku arba po auto įvykio automobiliu. Juos laikant garaže ar saugojimo aikštelėse jie neša tik nuostolius, todėl jais atsikratę, su taupysite ne tik savo lėtų, bet dar ir laiko ir papildomų rūpesčių.

Kai nenaudojamas automobilis pradeda kelti galvos skausmą

Taip jau nutinka gyvenime, kad sekasi ar teigiamos emocijos mus lydi ne visur ir ne visada. Ne paslaptis, kad Lietuvoje, automobilių kiekis vis didėja, bet jei pastebėjote ir greičiausiai, kad taip ir yra, jog sparčiai daugėja ir nenaudojamų bei apleistų metalo krūvų, kurie gadina ne tik estetinį aplinkos vaizdą, bet dar trukdo ir kitiems eismo dalyviams, kurie tokių šiukšlių vietoje galėtų lengviau priparkuoti savo automobilį, nesižvalgant į kitus kiemus ar keliukus.

Kodėl taip yra, kas nutiko, kad dauguma gatvių yra vos ne prikimštos metalo laužo – nenaudojamų automobilių ar kitokių transporto priemonių, kurių miesto „sanitarai“ nepajėgia nutysti iki metalo supirktuvių. Atsakymo variantų yra net keli, vieni auto savininkai pasimirė, vaikams sugriuvusi gelda nereikalinga, o jei savininkas buvo vienišas, tada jokia institucija nesprendžia tokių klausimų ir metalinis turtas paliekamas ardymui metų laikams. Kiti savininkai yra išvykę į užsienį, taip sakant emigravę visam laikui, todėl palikta kadaise ir taip sena laikyta auto transporto priemonė, greičiausiai ir nebuvo prisiminta kaip kažkoks turtas, kurį pardavus būtų galima dar ir uždirbti.

automobilių supirkimas

Tačiau klysta tie, kurie mano, jog nebenaudojamas ar apleistas automobilis yra nieko vertas ir įdėti pastangų, kad jį parduoti nėra prasmės, bet yra bet… Automobiliu supirkimas yra kita išeitis, kuri minimalių pastangų dėka leidžia ne tik atsikratyti nepageidaujamo objekto įmonės teritorijoje, kelkraštyje ar garaže, bet papildomomis pajamomis leidžia papildyti ir asmeninę piniginę. Kokių veiksmų reikėtų imtis, kad prasidėtų automobilio išvežimo darbai?

Veiksmų nėra daug, vos vienas. Tereikia tik paskambinti įmonei, kuri kontroliuoja nenaudojamų ar nebevažiuojančių automobilių supirkimą ir jiems pranešti, kad turite, ar gal būt pabodo žiūrėti namo kieme į irstantį automobilį. Tokiu būdu pranešę įmonės atstovams siūlomos išvežimui transporto priemonės buvimo vietą susitarsite, kada atstovai galėtų atvykti ir patys išsivežti nebenaudojamo metalo krūvą.

 

senu automobiliu supirkimas vilniuje

Automobilių supirkimas nėra sudėtingas procesas ir išspręs daugelį Jums opių klausimų, pradedant nuo papildomos automobiliams skirtos vietos atlaisvinimo iki neberemontuojamos transporto priemonės atsikratymo už tam tikrą finansinę naudą. Tik įsivaizduokite, jei automobilių remonto meistrai už Jūsų automobilio generatoriaus keitimą, radiatoriaus keitimą po avarijos, ar variklio galvos keitimą užsiprašo tiek, kiek nekainuoja Jūsų automobilis net važiuojantis, tada susiraskite įmonę, kuriai automobilių supirkimas yra pagrindinė veikla ir atsikratykite laužu, už kurį gautas lėšas galėsite investuoti į naujesnės transporto priemonės pirkimą.

Greičiausiai, kad dauguma domisi, kokiuose gi dar miestuose yra superkami automobiliai ir nevažiuojančios mašinos. Miestų sąrašą, kuriuose superkamos mašinos galite peržvelgti lengvai: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Klaipėda, Kretinga, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Vilnius, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai ir kt. Jeigu, šiame sąraše neradote savo miestelio, pažvelgę į aukščiau sudėliotą sąrašą galite būti ramūs, tai nereiškia, kad auto supirkėjai negali atvažiuoti ir iki Jūsų, tereikia tik pasiskambinti ir viskas paaiškės tą pačią minutę.

Senų automobiliu supirkimas Vilniuje

Brangiai superkame senus visų markių automobilius. Važiuojančius ar nevažiuojančius automobilius pasiimame, ardome, patys, todėl galime pasiūlyti maksimaliai konkurencingas kainas. Tad, jei nusprendėte savo automobilį pakeisti naujesniu ar norite tiesiog atsikratyti nebevažiuojančio, naudingas patarimas – pasiūlykite jį mums, skambinkite bet kurią dieną, atvažiuojame pasiimti į bet kurią vietą.

Čia gali būti patalpinti Jūsų kontaktai, būkite žingsniu priekyje kitų… Išrašome sąskaitas. Informacijai: info@ieskom.lt

superkame automobilius vilniujesuperkame automobilius vilniusSėkmės!!!

Automobiliu supirkimas.