Titulinis Automobiliai Automobilį naudinga parduoti supirkėjams

Automobilį naudinga parduoti supirkėjams

0 8403

Parduokite savo seną ar nebevažiuojantį automobilį supirkėjams ir įsigykite naujesnį.

Automobilį naudinga parduoti supirkėjams

visu markiu automobiliu supirkimas vilniuje, kaune, klaipedoje, lietuvoje

Greičiausiai, kad ne vienam teko pastebėti apie keistus skelbimus ir jų antraštes. Pavyzdžiui: “superkame automobilius, automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, gera kaina, perkame ir senus, nevažiuojančius ir t.t.”. Tikėtina, kad ne vienas yra gavęs ir krūvą naujienlaiškių su pasiūlymu pasikeisti savo automobilį naujesniu ar nauju. Tačiau tokie naujienlaiškiai nėra siūlantys pirkti naujesnį automobilį, jie siūlo parduoti jau turimą, sumokant iškart, grynais ir automobilio paėmimą iš ten, kur Jums patogu.

Kam jiems tiek automobilių, gali pagalvoti į situaciją nesigilinantis, bet tokie skelbimai yra naudingi ir automobilių savininkams. Kuria prasme, norėsite sužinoti? Viskas yra daug paprasčiau. Asmenys, kurie ilgą laiką svarsto apie naujesnio automobilio įsigijimą, taip pat ilgai svarsto kam “įkišus” savo seną trantą, bet apart jo pridavimą į šiukšlyną, jokios kitos mintys neatsiranda. Tačiau, automobilių supirkėjai siūlo kiekvienam alternatyvą, tai puiki galimybė lengvai ir be didesnių nuostolių atsisveikinti su savo “senuku” automobiliu ir, šiek tiek, pridėjus prie gautos sumos (dėl pridedamos sumos dydžio sprendžia kiekvienas asmeniškai), galima įsigyti ženkliai naujesnį automobilį. Taigi, nesvarbu, kad Jūsų automobilis yra važiuojantis ir kartais užsiveda net iš penkto karto, pasukus užvedimo raktelį.

Net neabejojama, kad kils begalės klausimų nežinantiems, kur ir kaip galima parduoti automobilį. Automobilių supirkėjų yra visoje Lietuvoje, bet suprantama, kad jų daugiausia galima suskaičiuoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar kitame didesniame Lietuvos mieste, bet… Vilniečiai auto supirkėjai yra sumanesni, jie siūlo parduoti savo seną ar naujesnį automobilį visoje Lietuvoje. Supirkėjai siūlosi atvykti ir pasiimti iš Jūsų pirktą automobilį iš bet kurio šalies kampelio ar tai būtų Ignalina, Balbieriškis ar Naujoji Akmenė.

Viskas labai paprasta, mašinų pirkėjai superka visų markių automobilius, auto supirkėjai atvykę į vietą Jums iškart sumokės sutartą pinigų sumą ar tai būtų 50 eurų, ar visas 1000 Eur, todėl baimintis, kad kas nors Jus apgaus ar dar kaip nors apsuks, nereikėtų. Nebent patys sutiksite parduoti savo ilgai naudotą automobilį už simbolinę kainą – 1 eurą, kad tik jį pasiimtų ir išvežtų iš Jūsų kiemo. Už savo automobilį galite gauti ženkliai daugiau, nei jis kainuoja parduodant pagal skelbimą, supirkėjai pasiūlys Jums tiek, kad tikrai negalėsite atsisakyti už tiek parduoti.

Be to, automobilių supirkėjai nevers Jūsų gaišti daug laiko, jie patys sutvarko automobilio pardavimo dokumentus, patys pasiima Jūsų auto, todėl daugiausia laiko kam galėsite sugaišti – gautų pinigų perskaičiavimas.

Svajojate apie naujesnį automobilį, verta pasvarstyti, kad pardavus seną ir prie sumos pridėjus šiek tiek papildomai, galima lengvai įgyvendinti savo planus.

Čia gali būti patalpinti mašinų supirkėjų kontaktai. Metinė sutartis, išrašome sąskaitas. Informacijai: info@ieskom.lt

Automobiliu supirkimas.

Panašūs straipsniai

NO COMMENTS

Leave a Reply