Titulinis Skelbimai Atgalinės nuorodos ir jų nauda

Atgalinės nuorodos ir jų nauda

2 6806
kas yra seo

Atgalinės nuorodos ir jų nauda

nuorodu talpinimas

Internetinio marketingo specialistai spėja, kad daugelis verslininkų žino kam reikalingos atgalinės nuorodos, bet ne visi žino iš kur jų gauti ir kam jos tarnauja bei neša naudą.

Taigi, kaip ir buvo minėta ankščiau, daugelis yra jau susipažinę su galimybėmis, kurias duoda atgalinės nuorodos, jei anglų kalba skambėtų tai “backlink”, tačiau dauguma nežino, kur galima tokias nuorodas gauti, kaip tai daryti ir kada pasirodys rezultatai.

Taigi, atgalines nuorodos yra gaunamos iš:

  • Komentarų pagalba, kurie yra rašomi po straipsniais. Suprantama, kad straipsniai ir jų turinys ar bent tema turėtų sutapti su puslapio į kurį bus daromas nukreipimas. Galimybių padaryti nukreipimą iš komentaro galima keliais būdais, tai priklauso nuo straipsnių savininko ir komentavimo nustatymų. Taigi, vienų straipsnių komentavimas vyksta paprastai, po straipsniu yra 4 skiltys, pirmos 3 mažesnės, o paskutinė 4 didesnė. 1 – rašomas vardas, 2 – el. pašto adresas, 3 – rašančio komentarą internetinio puslapio adresas, 4 – rašomas komentaras. Kitais atvejais yra prašoma įvardinti tik komentatoriaus vardą, bet į komentarą galima patalpinti tam tikrą kodą su duomenimis, kuris paskelbus komentarą gali virsti aktyvia nuoroda, bet dažnai, tokios nuorodos būna “nofollow”, ką reiškia neaktyvios, bet, bet kokiu atveju gausite 1 nuorodą.
  • Kita galimybė gauti atgalinę nuorodą yra jų paketą įsigyti iš pardavėjų, tai yra, susiradus internetinį puslapį, kuriame siūlomi įvairūs nuorodų paketais su nuorodų skaičiumi nuo 100 iki 100 000. Tačiau tokių puslapių turiniu pasitikėti neverta, nuorodų kiekį gausite ne kokybišką ir tikėtina, kad ne visą skaičių. Taip, kiekis Jums bus atsiųstas, tačiau veikiančios jos bus vos kelios iš kelių tūkstančių.
  • Nuorodas galima gauti iš tinklaraščių, kuriuose yra talpinami įvairūs straipsniai panašia tematika, tik vėl gi, iš vieno straipsnio gausite minimum 1 nuorodą, tad straipsnių teks užsisakyti pas rašytojus, o paslaugų prašyti pas tinklaraščių savininkus. Kad nuorodos būtų kokybiškos, kas yra privalu norimo rezultato siekimui, straipsnius su atgalinėmis nuorodomis privalu talpinti į vis skirtingus blogus, tai yra, Jums prireiks begales blogų. Iš kur gauti tokių blogų? Nemokamų blogų galima susikurti apie 10, jei internetinėje erdvėje pasidomėsite apie bloger, wordpress, weebly, popo.lt ar blogas.lt ir t.t. Bet, tam, kad tokie blogai duotų naudos, juos pirma tenka sukurti, paleisti internetinėje erdvėje ir kas svarbiausia, taip pat pastiprinti iš išorės atgalinėmis nuorodomis, taigi, tam sugaišite apie gerus 4-5 mėnesius. Ar verta?
  • Atgalines nuorodas pirkti iš tų, kurie jau turi didelį blogų sąrašą, patys juos prižiūri ir saugo kokybę, kad ji nedingtų, tik augtų. Kaip tokius pardavėjus rasti? Tereikia internetinėje paieškoje suvesti atgalines nuorodos, straipsniu talpinimas arba nuorodu talpinimas ir tikėtina, kad be jokio vargo Jums pavyks susirasti kontaktus užklausimo išsiuntimui.
kokybiškos atgalinės nuorodos

Taigi, jei nusprendėte stiprinti savo verslą internete ir viską darysite pagal iš anksto susikurtą planą, viskas vyks sklandžiai, Jūsų internetinis puslapis kils kaip mielių tešla karštą dieną, o konkretūs raktažodžiai pradės į puslapį traukti vis daugiau lankytojų ir klientų.

Taigi, ar pasiruošę tam? O kaip Jūsų tiesioginis darbas? Štai čia ir prasideda niuansai, kad tokių darbų atlikimui privalu sugaišti begales laiko ir tie, kurie jau gali pasigirti, jog po ranka turi 100 blogų, juos susikūrė ne per metus ir ne du, tad jų įdirbis skaičiuojamas keliais metais ir greičiausiai sutiksite, kad protingas sprendimas būtų užsisakyti straipsnių talpinimą su atgalinėmis nuorodomis į Jūsų puslapį. Kai na galėtų būti mažesnė, jei straipsnius pasiūlytumėte patys, taip viskas spręstųsi greičiau, taupant ne tik lėšas, bet ir brangų laiką.

Naudinga pasidomėti:

Na, o jeigu laiko turite į valias, Jums nereikia dirbti, kad uždirbtumėte pragyvenimui, tada suprantama, patys pradėkite kurti blogų tinklą, stiprinkite juos ir stiprinkite savo internetinį puslapį, bet ar po 2 metų neišnyks Jūsų paslauga ar siūlomas produktas, kaip toks…

Viską pasverkite tinkamai ir tikrai sėkmė Jus susiras pati!

Panašūs straipsniai

2 COMMENTS

  1. Great write-up, I’m regular visitor of one’s blog, maintain up the nice operate,
    and It is going to be a regular visitor for
    a lengthy time.

Leave a Reply