Titulinis Skelbimai Apsauginės priemonės planuojantiems pradėti lytinį gyvenimą

Apsauginės priemonės planuojantiems pradėti lytinį gyvenimą

0 3167

Apsauginės priemonės planuojantiems pradėti lytinį gyvenimą

Apsauginės priemonės

Anksčiau ar vėliau visi žmonės pradeda lytinį gyvenimą, tad labai svarbu, kad kuomet jie planuos tai daryti – turėtų visą informaciją, kuri reikalinga tikslingai suvokti, kaip apsisaugoti tiek nuo neplanuoti nėštumo, tiek nuo lytiškai plintančių ligų. Durex Performa prezervatyvai – daugeliui pirmoji apsaugos priemonė. Įdomu tai, kad ji naudojama ir toliau, kadangi suvokiama, kad sargiai – geriausias pasirinkimas. Visgi, ką reikėtų žinoti nusprendus būti seksualiai aktyviu?

Sargių pasirinkimas gali gluminti

Taip, prezervatyvai tikrai yra pati geriausia apsaugos priemonė, kokia tik egzistuoja ir būtent ją mes jums rekomenduojame tokiu atveju, jeigu anksčiau neturėjote lytinių santykių. Tiesa, net ir pačių sargių pasiūla yra labai plati, taigi pasirinkimas gali reikalauti laiko.

Visada naudinga pasikonsultuoti su suaugusiais, kurie puikiai išmano pasirinkimą ir žinos, kokia apsaugos priemonė yra geriausia. Jeigu jums nejauku – tokiu atveju siūlome konsultuotis virtualiai. Juk šiuo metu egzistuoja tiek daug virtualių prekybos vietų, kur dirba profesionalai, galintys patarti. Pats svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra dydis. Tinkamo dydžio pasirinkimas nėra toks paprastas darbas, kaip manote. Visgi, galima rasti daug informacijos, kuri padės pasirinkti teisingai.

Reikia ir psichologinio pasiruošimo

Durex Performa prezervatyvai puikiai tinka pirmiesiems kartams, tačiau jeigu jau pasirūpinote savo apsaugos priemone, nepamirškite, kad reikia apgalvoti ir psichologinius aspektus. Pirmasis kartas gali būti kiek gąsdinantis, todėl visada rekomenduojame populiariausią misionieriaus pozą. Tokiu atveju tikrai nebus jokių netikėtumų, kurie galėtų išgąsdinti. Tuo pačiu nereikia jokių papildomų žaisliukų ar prezervatyvų, kurie turi papildomas malonumo funkcijas. Kuo viskas paprasčiau – tuo geriau ir saugiau. Juk pirmieji kartai visada būna bauginantys. Kada viskas taps labai įprasta – tuomet galima pasižvalgyti po platesnę sargių pasiūlą ir pasirinkti tokius, kurie jums puikiai tiks.

Durex Performa – vienas populiariausių pasirinkimų ieškantiems įvairovės lovoje. Svarbiausia, kad šie sargiai ploni, taigi visiškai nepanaikins malonumo funkcijos. Tuo pačiu meilės ieškotojai gali būti ramūs, kad seksas tikrai nesibaigs neplanuotu nėštumu arba lytiškai plintančiomis ligomis.

Taip pat skaitykite: