Titulinis Prekės/Paslaugos Pampersai pigiau. Vaikų auginimas ir mitai.

Pampersai pigiau. Vaikų auginimas ir mitai.

pampersai pigiau

Mitai į mūsų kasdienybę yra įsilieja taip stipriai, kad daugeliui atrodo, jog tai – neatsiejama dalis. Vis dėlto, kuomet nebe sugebame suprasti, kur mitai, o kur tiesa, galima ir suklysti. Tačiau apie klaidas visada smagiau sužinoti iš teorinių žinių, o ne iš savo patirties. Būtent todėl labai svarbu būti susipažinus su visais įmanomais mitais – teisingų pasirinkimų tikimybė išaugs daugybę kartų. Kūdikių auginimas – taip pat ne išimtis: šioje srityje mitas veja mitą, o bene daugiausia streso jie sukelia tiems, kurie augina pirmą vaiką. Vis dėlto, jei būsite susipažinę teorija, galite būti tikri, kad praktikoje klaidų darysite kur kas mažiau. Todėl pats metas susipažinti su labai populiariais, tačiau klaidingais mitais apie vaikų auginimą.

Pampersai pigiau

Pigiau ieško daugelis mamyčių ir tėvų, bet nereikia pamiršti, kad ieškote pampersų, ne kainos. Pampersai pigiau, visada siūlomi pigiau, todėl šis pasirinkimas visada – geriausias – Buksvarus.lt. Jeu išbandžiusios PAMPERS sauskelnes iš Anglijos, visos mamytės gali tik patvirtinti, kad jų pasirinkimas buvo geriausias.

Kūdikiams nereikia laikytis režimo

Bene vienas labiausiai paplitusių mitų, kurį galima išgirsti kalbant apie kūdikių auginimą yra tas, kad mažiesiems – visiškai nereikalingas dienos režimas, neva, jokio skirtumo, kuomet prasidės nakties miegas, kuomet ryte nubundama, ar kada įvyks pirmasis dienos miegas. Tačiau tai – vienas blogiausių mitų ir tie, kurie nesilaiko režimo, rizikuoja patirti daugybę nesklandumų. Taigi, belieka tik pridurti, kad režimo laikytis kūdikiams yra tiesiog būtina, na, o, ar pavyks išsiugdyti šį teigiamą įprotį, priklausys nuo tėvelių.

Nėra sauskelnių, kurio tiktų maudynėms vandens telkinyje

Kad vandens malonumai gali tapti labai smagia pramoga, jūsų mažieji supras nuo pirmųjų savo gyvenimo mėnesių, žinoma, jei leisite jiems jais mėgautis. Vis dėlto, nemaža dalis mamų atsisako šios mintiems, manydamos,  kad tai gali sukelti daug nepatogumų ir reikalauti pasiruošimo. Tačiau tai – tik dar vienas mitas, kuris gali suklaidinti mamas, atimdamas galimybę iš vaikų mėgautis vandens pramogomis. Pasiruošimas joms nėra toks sudėtingas, kaip gali atrodyti, o maudynėms tinkančios Pamper sauskelnės – pasirinkimas, kuris užtikrinti komfortą bei gerą savijautą. Taigi, jei galvojate apie tai, kad artimiausiu metu norėtumėte su mažyliu nuvykti prie kokio nors vandens telkinio ir pasilepinti jo teikiamais malonumais, tai šios sauskelnės būtina turi atsirasti jūsų namuose. Beje, tam, kad jas įsigytumėte, jums nebūtina eiti iš namų – sauskelnės PAMPERS kaina su pristatymu į namus – yra puiki išeitis.

Ko gero, viskas būtų kur kas paprasčiau, jei mitų – tiek ir tebūtų. Tačiau viskas kur kas sudėtingiau, nes mitų – gerokai daugiau. Na, o kitoje šio teksto dalyje pristatysime ir dar kelis iš jų.

Panašūs straipsniai