Titulinis Kelionės Aktyvus poilsis mūsų kurorte

Aktyvus poilsis mūsų kurorte

0 3324
aktyvus poilsis

Aktyvus poilsis mūsų kurorte

Palanga garsėja ne tik kaip kurortas, bet ir daugiausiai pritraukiantis poilsiautojų mietas. Karščiausio sezono metu, specialistai bandė paskaičiuoti ir gavo neįtikėtinus rezultatus, kad jame per dieną apsilanko apie 200 tūkstančių žmonių. Ar galite įsivaizduoti, kur tokiame miestelyje gali tilpti tiek poilsiautojų? Bet faktų paneigti nepavys, Palanga išlieka pats lankomiausias kurortas Lietuvoje.

Žinoma, Palangoje lankosi ne tik turistai, bet ir žmonės, kurie turi įvairius sveikatos sutrikimus ir jiems yra skirta gydytojų reabilitacija. Bet norėtųsi, kad visi būtų sveiki ir domėtųsi tik poilsiu. Nes vietos poilsiui yra kur kas daugiau, nei sveikatos atstatymo įstaigų. Čia renkasi ir sielą sustiprinti norintys ir ją pagydyti.

Naudinga pasidomėti:

Ne paslaptis, kad į mūsų šalies kurortą Palangą atvyksta ne pavieniai asmenys, bet šeimos ir ypač poros. Greičiausiai yra tokių poilsiautojų, kurie vien tik išgirdę pavadinimą Palanga pradeda svajoti apie saulėlydžius, kuriuos sutinka ant tilto bei įvairias pramogas, kurias siūlo viešbučiai, svečių namai ar apartamentai. Nepakartojamas poilsis Palangoje dviems ar su draugais yra nepakartojamas. Bėgantis mūsų gyvenimo laikas verčia jį išnaudoti praktiškai, ne sėdint prie televizorių ekranų ar “mirkstant” baruose. Poilsis Palangoje yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie čia jau buvo nors kartą. Kaip pasakytų Palangos močiutės, kartą pabandęs negalėtum sustoti, tad kam svajoti, jei galima tai įgyvendinti ir susidaryti savo nuomonę, ne aplinkinių.

Kaip tą Palangą pasiekti?

Vilniečiai, atvykę į Palangą juokauja, kad jie dažniau lankosi kurorte, nei tie, kurie randasi netoliese. Greičiausiai, kad taip ir yra, nes turėdamas po ranka brangų daiktą, dažnai mes jo vertybę sumenkiname ir tik netekę jo suprantame, koks jis buvo mums brangus. Panašiai ir su Palanga, nesvarbu kur ilsėsitės, kiek pinigų ten išleisite, svarbu, kad prisiminimuose liks kur kas brangesni prisiminimai, nei tik svajonėse.

Romantika, ramūs ir įspūdingi saulėlydžio stebėjimai – visatai įgyvendinama misija poilsiui Palangoje. Norite tikėkite, norite ne, bet Palangoje pailsi tiek milijonus sąskaitoje disponuojantys, tiek mažas pajamas gaunantys. Svarbu ne pinigai, bet tinkamas jų panaudojimas. galima išleisti milijoną ir nepajausti to naudos, bet 100 ar 200 eurų išleisti prasmingai, gali ilgam atmintyje įtvirtinti neištrinamus prisiminimus, kurie liks atmintyje nepriklausomai nuo amžiaus.

Taigi, gegužės pradžia, nuo pat pirmos dienos termometro stulpelis rodo jos kilimo progresą, todėl ateina metas planuoti poilsį ir išvyką į Palangą. Jei suprantate, kad galite pavėluoti rezervuoti svečių namuose, apartamentuose, viešbutyje ar tiesiog bute kambarį, suskubsite tai daryti jau dabar. Žinoma, kad kainos piko metu yra “NASA kosmoso centro lygio”, todėl susiplanuoti poilsį pigiau naudinga ne dėl taupymo, bet dėl atlikusių pinigų panaudojimo įvairioms pramogoms atvykus į Palangą.

Naudinga pasidomėti ir transporto nuomos pasiūlymais. Kad kelionė ir poilsis būtų pigus, naudina išsinuomoti mikroautobusą iš busiukonuoma.lt.

Taip pat skaitykite:

Metas Palangą atrasti iš naujo, aktyvus poilsis ar pramogos laukia Jūsų!