Titulinis Prekės/Paslaugos Vietų vaikų darželiuose Vilniuje vis dar trūksta. Gelbėja privatūs?

Vietų vaikų darželiuose Vilniuje vis dar trūksta. Gelbėja privatūs?

privatus vaikų darželis žvėryne

Pasak Vilniaus miesto savivaldybės atstovų, vietų vaikų darželiuose sostinėje vis dar trūksta. Į pagalbą tėvams skuba modernūs privatūs vaikų darželiai.

Privatūs darželiai Vilniuje

vietų vaikų darželiuose

Nors privačių vaikų darželių mūsų sostinėje yra gan daug, kiekvienas jų skiriasi viens nuo kito. Ir vietų vaikų darželiuose rasti galima. Tik tenka pastebėti tėvų įpročius, retkarčiais kyla mintis, kad tėveliai darželius renkasi sau, ne savo mažyliams. Darželiuose, saugiai, jaukiai ir smagiai turėtų jaustis vaikas, ne tėveliai. Todėl tėvams padarius smulkią klaidą, nuo to kenčia vaikas, kuris gali jausti diskomfortą, kurį gali pastebėti tik psichologas. Tėvams tai yra nepastebimas reiškinys, jei vaikas dar tik pradeda kalbėti ir atsiskleisti.

Privataus vaikų darželio pasiūlymai

Visų pirma, privatus vaikų darželis siūlo leisti vaikus į kelias skirtingas grupes pasirenkant amžių. Į darželiu patiems mažiausiems, vaikus galima pradėti leisti nuo 2-3 metų. Šiek tiek vyresniems, privatus darželis gali pasiūlyti kitą vaikų grupę, kurių amžius prasideda nuo 3-4 metų. Ir paskutinė vaikų grupė privačiame darželyje yra vaikams nuo 4-6 metų. Suprantama, kad kiekvienas vaikas yra individualus ir jo vystymosi raida yra skirtinga. Vieni žinias įsisavina greičiau, kitiems reikia laiko. Tai yra natūralus procesas, kurio skubinti nereikėtų. Todėl pagal vaiko turimas žinias, privačių darželių administracija gali patarti į kokią vaikų grupę naudingiau užrašyti Jūsų mažą angeliuką.

2-3 metų vaikų grupės

Tokio amžiaus vaikučiai yra patys imliausi žinioms ir įvairiems žaidimams. Todėl labai svarbu jiems perteikti ir padėti įsisavinti tam tikrus pagrindus. Privačiame darželyje tai galima atlikti per žaidimą, muzikavimo pamokas ar pasakų klausymo bei bandymo pasiaiškinti apie ką jos. Klausyti ir mėginti atpasakoti tai kas girdėta jau yra mokslas, kodėl šito neįgyvendinus kaip įrankį pasitelkiant pramogas?

 3-4 metų vaikų grupė

privatus vaikų darželis vilniuje

Šis vaikų amžius taip pat neatitolina jų nuo pomėgio žaisti. Naudinga atminti, kad 4 metų vaikui jau galima bandyti įtvirtinti lietuvių ir užsienio kalbos pagrindus. Tautiškumo pagrindai taip pat yra svarbūs, todėl šio amžiaus grupėje jau pradedam taikyti ikimokyklinio amžiaus pedagogika. Viskas vyksta pamažu, palengva, kad kiekvienas mažylis jaustųsi smagiai ir žinias įsisavintų žaidimo metu. Smagūs pasivaikščiojimai gryname ore gerina ir lavina ir protines vaiko funkcijas.

4-6 metų vaikų grupė

privatūs darželiai vilniuje

Visų vaikų tėvai nori ir tikisi, kad iki mokyklos, jų vaikučiai įgautų kuo daugiau žinių. Labiau pažengę vaikai, iš darželio perėję į mokyklą jaučiasi kur kas saugiau. Tokiems vaikams mokslas nėra svetimas, todėl visos pateikiamos žinios yra įsisavinamos kur kas lengviau. Todėl mokslo pagrindai įgyti privačiame Vilniaus darželyje leis Jūsų vaikui tobulėti greičiau ir lengviau.

Privataus darželio kaina vienam mėnesiui nėra didelė. Nors yra stojamasis vienkartinis mokestis, galima tikėtis ir mėnesinės kompensacijos. Skirtingame darželyje ji gali siekti iki 100 eurų. Ar tai daug, ar mažai, sprendžia tėvai. Vietų vaikų darželiuose sostinėje nors ir trūksta, daugeliui padeda privatūs.

Taigi, jei ieškote privataus darželio Žvėryne, Vilnius, rekomenduojame rinktis modernią ir saugią aplinką – Vaikystestakas.lt

Panašūs straipsniai