Titulinis Prekės/Paslaugos Spalvoti lęšiai – kasdien ir šventėms

Spalvoti lęšiai – kasdien ir šventėms

0 1692
spalvoti lęšiai kaina

Spalvoti lęšiai. Tie, kurie jau nešioja lęšius ar linzes kaip bepavadinsim žino niuansus mažinančius komfortą. Sudirgusios, raudonos akys yra tik maža dalelė priežasčių dėl kurių atsisakoma dėvėti lęšius. Tačiau Savilesiai.lt siūlo naujovę ir galimybę iš naujo atrasti komfortą, kurį gali sukurti spalvoti lęšiai.

Spalvoti lęšiai

spalvoti lęšiai

Naujos technologijos bei jų pagalba ištobulintos gamybos medžiagos leidžia vėl iš naujo atrasti lęšius. Būtent spalvoti lęšiai Savilesiai.lt yra tas proveržis vartotojų srityje, kuris sukuria ženkliai daugiau komforto. Ir nereikalauja didelių pastangų bei išlaidų. Todėl aukščiausios kokybės spalvoti pagalbininkai yra geriausias pasirinkimas šiuolaikiškame gyvenime.

  • Spalvotus lęšius gali nešioti turintys regos sutrikimų;
  • Spalvota “revoliucija” – lęšiai leidžia kurti savo įvaizdį bei stilių ir regos sutrikimų neturintiems;

Lęšiai kasdieniam naudojimui

Kaip išsireiškė vieno iš populiariausių Lietuvoje laikraščių, “lęšiai tai stebuklingi plastiko gabalėliai, kurie leidžia geriau matyti”. Ir tai yra tikra tiesa, nes lęšiai pakeičia akinius, suteikdami galimybę pasijausti lengviau ir komfortiškai. Tačiau naudinga žinoti, kad yra kelios lęšių rūšys ir neturi reikšmės, jie – paprasti ar spalvoti.

Lęšiai kasdieniam naudojimui turi kitokius reikalavimus nei ilgo. Ir tam, kad jie būtų komfortiški Jums, nedirgintų akių, visada naudinga akis pasitikrinti bei pasikonsultuoti su oftalmologu, optometristu bei okulistu. Glaudus paciento ryšys su specialistais veda prie geriausių Savilesiai.lt spalvotų lęšių išsirinkimo.

  • Žinosite tikslias lęšių dioptrijas;
  • Nesuklysite pasirinkdami tikslų lęšių diametrą;
  • Rinksitės pagal nustatytą bazinę kreivę;

Spalvotų lęšių patogumas kasdieniam nešiojimui ypač populiarus regos sutrikimų neturinčių tarpe. Įvairios spalvos leidžia keistis kasdien, todėl derinami lęšiai prie rūbų, plaukų ar natūralių akių spalvos išlaisvina įvaizdžio galimybes kiekvienam.

Spalvotų lęšių nauda šventėse

Įvairios Savilesiai.lt lęšių spalvos leidžia praplėsti galimybes ne kasdienybėje. Jau minėta, kad įvaizdžio derinimas ir sukūrimas yra daug laisvesnis. Tačiau dar keli variantai gali kardinaliai pakeisti šventės dalyvių įvaizdį.

  • Spalvotų lęšių pagalba galima paryškinti natūralią akių spalvą. Lęšiuose esantys apvadai ypač paryškina švelnias akių spalvas. Tad asmeninį įvaizdį dar labiau paryškinsite ir tapsite išskirtiniais įsidėję Savilesiai.lt spalvotus lęšius;
  • Savilesiai.lt spalvotų “plastikinių gabalėlių” pagalba pakeisite savo akių spalvą. Jei turite teminį vakarėlį, spalvotą šventę, norite pasikeisti kardiniai, tai padaryti sudėtinga nebus. Spalvoti lęšiai Savilesiai.lt taps geriausia priemone.

Tik prieš įsigyjant Savilesiai.lt spalvotus lęšius be dioptrijų ar su jomis, naudinga pasikonsultuoti su specialistais – akių gydytojais.

Kontaktai

UAB Vilspekas

Tel. +370 5 2311033

Mob. tel. +37062063579

El. paštas: info@savilesiai.lt

Adresas: Račių g. 6A-101, LT-03156 Vilnius

Darbo laikas: I-V 09:00-17:00, VI-VII nedirba.

Panašūs straipsniai