Titulinis Prekės/Paslaugos Šiuolaikiškam ūkininkui daug lengviau

Šiuolaikiškam ūkininkui daug lengviau

šiuolaikiškam ūkininkui

Šiuolaikiškam ūkininkui daug lengviau

Šiuolaikiškam ūkininkui galima tik pavydėti, bet ypač pavydas užvaldytų ūkininkus, kurie žemės darbus dirbdavo kone rankomis, prieš kelis amžius. Tuomet vienintelis pagalbininkas buvo arkliai. Arkliais tekdavo suarti didelius laukus, todėl anksti kėlę, ūkininkai ir vėlai guldavo. Jei darbų neįgyvendinsi, nebus derliaus, o tada laukia badas.

Šiuolaikiškam ūkininkui

Šiuolaikiškam Lietuvos ūkininkui pagalbininkas yra metalinis, technika, kurią vadiname traktoriais nėra naujiena net ir pačiam smulkiausiam. Lietuvos specialistai tvirtina, kad Lietuva yra ūkininkų bei darbščių žemdirbių tauta. Tai mūsų kraujyje, jei pabandytume peržvelgti istoriją, tuo galėtumėte įsitikinti ir patys. Todėl šiuolaikiškai žemdirbystei bei ūkio darbų atlikimui yra naudojami traktoriai, kombainai, sunkvežimiai ir kita ne ką mažiau svarbi technika. Šios technikos galima rasti ne tik įvairių parodų metu, bet ir tam tikrose virtualiose erdvėse, pavyzdžiui skelbimų portaluose skelbimukai.lt, nemokamame skelbimų portale hipis.lt, arba specializuotuose panašios technikos internetiniuose puslapiuose.

Susirasti ieškomą techniką internetu nėra sudėtinga, net gi patogu. Ieškant, kad ir traktorių, tiksliai žinant kokio norint ir už kokią kainą norėtumėte ar galėtumėte nupirkti, šio tikslo pasiekimas ilgai netruks. Tol greitai ir patogiai rasite tokį, kuris tinka labiausiai.

Kai traktorių Lietuvoje pasiūla yra itin gausi ir plati, klausimui ar verta pradėti ūkininkauti ir užsiimti žemdirbystės darbais, kilti neturėtų. Tad sumanūs žemdirbiai nė akimirksniu neabejoja dėl savo sprendimų. Suprantama, kad nuomonių yra įvairių, bet ir mes esame įvairūs, vieni nori ūkininkauti, kiri ne, tad gyvena mieste ir naudojasi ūkininkų atliktomis paslaugomis bei užaugintomis produkcijomis. Tad pabandykime pasverti, ar verta ir naudinga ūkininkauti mūsų šalyje.

Europos Sąjungos parama ūkininkams

Dar 2004 metai, jei neklysta informaciniai šaltiniai, gegužės 1 dieną. Šis įvykis neliko nepastebėtų ir ūkininkų tarpe, bet džiūgavo ne visi. Jų visų laukė ne tik milžiniškos kompensacijos už įvairių darbų atlikimą, bet ir iššūkiai. Atsisakius tam tikrų darbų pradėjo trūkti darbų. Gal todėl šiuolaikiškų ūkių agroparduotuvėse susikaupė itin dideli kiekiai traktorių, kuriuos įperka ne visi mūsų šalies ūkininkai. Tad pravažiuojant autostrada atkarpoje Kaunas-Vilnius galima išvysti jau minėtus vaizdus ir didelius plotus apstatytais traktoriais bei kita žemės ūkio technika. Bet, kaip sakoma, kas nedirba, tas nesupras žemės ūkyje atliekamų darbų naudos.

Ar gali Lietuvos ūkininkai išsilaikyti

Jei traktorių galima įsigyti pasinaudojant ES paramos fondų lėšomis, tai užaugintą produkciją galima parduoti ją Lietuvoje veikiantiems žemės ūkio produkcijos supirkėjams. Supirkėjai yra ta grandis, kuri tarpininkauja tarp ūkininkų ir didžiųjų prekybos tinklų. Nustato produkcijos kokybę bei galimas kainas. Todėl vargu ar galima ūkininkui skųstis, kai žinai, kad tavo užauginta produkcija bus parduota visa, iki vieno grūdo ar agurko, pomidoro, bei kt.

Kaip matote, žemės yra, įrankių taip pat apstu, tad, jei turite noro, sėskite į traktorių ir pradėkite darbus. Juk žinote, patys jie nepasidarys.