Titulinis Statybos darbai Šilumą išlaiko ir mediniai langai

Šilumą išlaiko ir mediniai langai

0 2771

Šilumą išlaiko ir mediniai langai

Langų iš medžio gamyba Lietuvoje nenustoja populiarėti. Juos renkasi ir natūralumo reikalaujantys ir jaukumo bei šilumos namuose ar biure išsaugoti norintys. Todėl klysta tie, kurie mano, jog mediniai langai šilumą išlaiko prasčiau, nei langai iš plastiko ar aliuminio.

Langų ekspertai, kurių tikslas yra ne tik langų gamyba, bet ir aukščiausios jų kokybės išlaikymas tikina, kad šilumą į namus įleisti ir juose ją išlaikyti sugeba ir šiuolaikiški mediniai langai. Viskas priklauso nuo medžiagų, kurias panaudoja gamintojai ir suprantama, kad nuo to skiriasi ir jų konstrukcijos bei techniniai sprendimai. Bet šiuolaikiški gamintojai jau yra įvaldę visą langų gamybos technologiją, todėl tie, kurie renkasi natūralių medžiagų gaminius gali tik pasidžiaugti jaukumu, natūralumo išsaugojimu namų ar biuro erdvėje ir suprantama, šiluma šaltuoju metų laikotarpiu.

šilumą išlaiko

Mediniai langai nestandartinėms erdvėms yra užsakomi individualiai. Pavyzdžiui, turintiems arkines angas langų gamintojai be pauzių gali atsakyti, kad taip, tokius langus mes Jums galime suprojektuoti ir pagaminti. Užsakovui tereikia į svečius pasikviesti gamintojo specialistą, kuris išmatuos visas langų angas bei arkas lazerius. Todėl visi matmenys bus tikslūs ir suprantama, kad pagaminti langai iš medžio atitiks visus techninius reikalavimus. Suprantama, kad yra ir kitas medinių langų užsakymo variantas. Su gamintojais galima susisiekti telefonu ar el. paštu, jiems langų arkų matmenis padiktuojant, o kad būtų tiksliau atsiunčiant namo projekto skenuotus dokumentus.

Suprantama, kad namo išorinė išvaizda taip pat yra svarbi. Todėl derinti durų ir langų spalvas tarpusavyje, prie viso proceso pridedant dar ir stogo dangos spalvos priderinimą nėra sudėtinga. Mediniai langai yra siūlomi ne tik iš įvairių medienos rūšių, bet galima rinktis ir derinti juos prie bet kokios spalvos. Tokia galimybė padeda lengvai išspręsti visus spalvų suderinamumo klausimus.

Lietuvoje gaminamų langų kokybe abejoti neverta, nes dauguma gamintojų savo produkciją gabena ir eksportuoja į užsienio šalis. Galima tik pasvarstyti kas būtų, jei gamintojai eksportuotų langus į užsienį prastos kokybės. Tikėtina, kad langų gamintojai labai greitai prarastų pasitikėjimą užsienio partnerių tarpe. Todėl išlaikyti aukščiausią medinių langų kokybę yra kiekvieno langų gamintojo prioritetas.

Taigi, jei nusprendėte atsinaujinti ar įstiklinti dar tik statomo namo langus, visada pagalvokite apie natūralumą ir šilumos išsaugojimą medinių langų pagalba.

Jaukumas, šiluma ir natūralumas – Jūs to verti!

Naudinga žinoti:

Panašūs straipsniai