Titulinis Prekės/Paslaugos SEO optimizavimas ir kaina. Naudingiau samdyti agentūrą, nei mokytis?

SEO optimizavimas ir kaina. Naudingiau samdyti agentūrą, nei mokytis?

0 2223
SEO – ne tik pardavimams

SEO optimizavimas jūsų verslui gali būti naudingos dėl daugybės priežasčių. Tai – didinti jo žinomumą; pelną; pritraukti daugiau lankytojų; sudaryti patikimo verslo įspūdį ir t.t. Taigi, jei nusprendėte, kad ir jūsų verslui yra reikalingos šios paslaugos, atsakingai suraskite atsakymą ir į dar vieną klausimą; ar verta mokytis optimizavimo patiems? O galbūt verčiau iš karto kreiptis į profesionalus? Šį kartą išvardinsime priežastis dėl kurių, antrasis variantas yra geresnis nei pirmasis.

SEO optimizavimas

seo optimizavimas

Greičiausiai, kad jau domėjotės ir žinote, kokią naudą neša SEO optimizavimas. Keista, bet statistika, kurią pateikia SEO.itturas.lt specialistai yra tokia, daugelis užsakovų domisi ne nauda verslui, bet paslaugų kainomis. Greičiausiai , taip yra todėl, nes verslininkai bando iškarto pasiskaičiuoti ar verta investuoti į internetinio puslapio optimizavimą. SEO.itturas.lt savo veiklą tęsia jau šeštus metus, todėl profesionaliai gali atsakyti kas sudaro paslaugos kainą, ją kelia arba mažina.

Taigi:

 • Internetinio puslapio vidinė būklė. Kiekvienas veiksmas internetiniame puslapyje veda prie optimizavimo kainos augimo. Kadangi kiekvieną puslapį kuria individualūs meistrai, tam, kad pašalinti rastas klaidas reikia laiko. Kaip žinia, SEO specialistų laikas taip pat kainuoja. Jei į SEO.itturas.lt kreipsitės su tvarkingu puslapiu, optimizavimo kaina sumažės;
 • Svetainės veikimo laikotarpis. Priešingai nei naujas daiktas buityje, naujas internetinis puslapis neturi jokios vertės. Kaip sakytų SEO.itturas.lt specialistai: svetainė yra nulinė. Tokiam puslapiui, kuris po paleidimo veikia mėnesį ar kelis, privalu paieškoje sukurti informacinę bazę. Tokios bazės kūrimas trunka nuo 6 iki 12 ar daugiau mėnesių. Laikotarpis priklauso nuo paslaugų ar prekių kiekio. Taigi, užtrunkant pusmetį ar metus, visą šį laikotarpį teks mokėti už optimizavimo darbus. Tai gali kainuoti kiek kelis šimtus, tiek kelis tūkstančius eurų;
 • Norimos optimizuoti srities konkurencija. Konkurencija rinkoje į kuria norima įsisprausti, taip pat kelia SEO optimizavimo kainą. Norintiems sužinoti preliminarią kainą, tai atlikti nėra sudėtinga. Kaip rekomenduoja SEo.itturas.lt specialistai, užsukite į Google Ads reklamos planavimo įrankių skiltį. Raktinių žodžių planavimo skiltyje suveskite norimos optimizuoti srities frazę, pavyzdžiui “SEO optimizavimas kaina”. Kaip matysite, įrankis pateiks: užklausimų per mėnesį skaičių ir siūlomas reklamai kainas, nuo 0,6 euro centų iki 2,20 eur. Taigi, norint gauti maksimalių rezultatų, maksimalią kainą 2,20 eurų dauginkite iš srauto kiekio per mėnesį. 2,20 x 50=110 eurų mėnesiui. Taigi, jei rinksitės tik vieną šį raktažodį, reklama mėnesiui jums kainuos šimtą dešimt eurų. Optimizavus puslapį šiuo raktažodžiu, verslas sutaupytų iki 110 eurų per mėnesį, tuo pačiu sulaukiant klientų dėl šios paslaugos.

SEO.itturas.lt pasiūlymas

SEO.itturas.lt SEO optimizavimas kaina gali nustebinti visus savo klientus. Ilgametės darbinės patirties dėka, ši bendrovė sukūrė ir įgyvendino ne vieną optimizavimo projektą. Turimi asmeniniai optimizavimo paslaugų teikimo įrankiai, SEO.itturas.lt leidžia išlaikyti konkurencingomis ir paslaugų kainas. Todėl norintys sustiprinti verslą mažesne optimizavimo kaina, renkasi SEO.itturas.lt profesionalius specialistus. Jie ne tik optimizuos jūsų verslą Google paieškoje, bet ir patars, kaip šį verslą išlaikyti konkurencingu ir po optimizavimo.

Taip pat skaitykite:

Neteks sugaišti nei minutės

Ar naudinga optimizuoti mokyti patiems? Kaip žinia, optimizavimo menas gali atnešti labai daug naudos jūsų verslui. Tačiau taip pat reikia pažymėti ir tai, kad naudingi dalykai negali būti išmokstami per trumpą laiko tarpą – tam reikia iš tiesų nemažai laiko ir mažiausiai kelių seminarų. Taigi, jei nuspręsite išmokti visko patys, gali būti, kad prireiks nemažai laiko – net ne kelių mėnesių, o pusės metų ar daugiau. Tuo tarpu, nusprendus rinktis profesionalų paslaugas, situacija keičiasi iš esmės – jūsų verslui naudingi pokyčiai bus pradėti nedelsiant.

Galite būti tikri dėl aukščiausios kokybės

Dar viena priežastis, kodėl turėtų būti pasirinktos profesionalų paslaugos yra ta, jog galėsite būti tikri dėl aukščiausios paslaugų kokybės. Ne paslaptis ir tai, kad tikrai ne visiems norintiems išmokti optimizavimo, sekasi puikiai įvaldyti šį procesą. Taigi, tai reiškia tik vieną dalyką – ne visada sulaukiama pačių geriausių rezultatų. Na, o kartais nutinka dar ir taip, kad savarankiškos pastangos pagerinti verslo pozicijas, atneša daugiau žalos nei naudos. Tuo tarpu, pasirinkę profesionalų paslaugas, galėsite būti tikri, kad suteiktos paslaugos yra geriausios kokybės ir sulauksite aukščiausią rezultatų. Kam blaškytis, užsiimkite savo darbais.

Taupysite savo laiką

Taip pat verta akcentuoti ir dar vieną dalyką: nusprendę kreiptis į profesionalus, jūs sutaupysite labai daug laiko. Besimokydami jūs investuosite ne tik lėšas į žinias, bet ir savo laiką. Be to, išmokę optimizuoti, galėsite savo puslapį padaryti konkurencingu, tik kas vykdys sukurtą veiklą. Prekyba savaime nevyksta, todėl susikoncentruodami tik ties savo verslo vystymu bei administravimu, jūs sutaupysite daugiau laiko ir pinigų. Investavę į mokymus prarasite savo laiką savo verslui. Kaip žinia, daugiausiai kainuoja laikas, kurio visada pritrūkstama.

Taigi, apibendrinant, belieka tik daryti išvadą, kad SEO optimizavimą rinktis verta dėl šių priežasčių:

 • taupysite savo laiką;
 • būsite tikri dėl aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės;
 • gausite maksimalią naudą, o teigiami pokyčiai bus pradėti nedelsiant;
 • sustiprinsite savo verslą;
 • tapsite konkurencingi internetinėje erdvėje;
 • padidinsite lankytojų srautą svetainėje;
 • keliskart padidės pardavimai;
 • sustiprinsite savo pozicijas rinkoje;
 • tapsite dar labiau žinomi bei populiarūs;

Na, o, jei manote, kad SEO.itturas.lt profesionalų teikiamas optimizavimas ir paslaugos kainos gali jus priversti sunerimti, tokiu atveju klystate. Visų pirma, verta pastebėti, kad SEO.itturas.lt paslaugos gali išsiskirti puikiu teikiamos naudos verslui ir kainos santykiu. Antra, nepamirškite, kad nusprendę išmokti optimizuoti patys, taip pat patirsite išlaidų, tiek mokymams, tiek investicijoms į įrankius. Taigi, SEO optimizavimo kaina tikrai nėra ta priežastis, kodėl turėtumėte vengti profesionalių paslaugų jūsų verslui. Pasikonsultuokite su SEO.itturas.lt specialistais, įsitikinkite, kad investicijos gali būti naudingos jūsų verslui.

Jūsų verslo sėkmė internete – SEO.itturas.lt

Kontaktai:

MB IT turas

Į/k. 303142883

PVM mokėtojas.

Tel. +37067726777

El. paštas: info@itturas.lt

Panašūs straipsniai