Titulinis Statybos darbai Pilna informacija apie pastolius

Pilna informacija apie pastolius

0 3719

Pilna informacija apie pastolius

Nors pavasario atėjimas šiais metais šiek tiek užtruko, pasiruošimas statybos darbams vyksta pilnu tempu. Ieškomi pastoliai ir įvairios statybinės medžiagos pigiau, kad atšilus orams būtų galima darbus pradėti nesugaišus laiko.

Pilna informacija

Be statybinių medžiagų paieškos daugelis statybos įmonių domisi ir įrankiais darbams. Vienas iš pagrindinių įrankių statybose ir pagalbininkas yra pastoliai. Kam reikalinga pilna informacija, pradžioje susipažinkime su pačia sąvoka ir įrankio pritaikymo galimybėmis. Taigi, pastoliai susideda iš metalinių (cinkuotų) ar aliuminio strypų bei konstrukcijų, kurios sujungiamos tarpusavyje, taip sudarydamos sąlygas statybos darbų atlikimui. Tokią konstrukciją galima vadinti laikinąja ir ją galima panaudoti įvairių darbų statybose įgyvendinimui. Pavyzdžiui, pastolių pagalba galima statyti namą, remontuoti įvairias erdves, pritaikyti ir kitiems darbams.

Pastolių rūšys

pilna informacija

Bokštiniai pastoliai

Bokštiniai mobilūs pastoliai – naudojami ir profesionalų, ir mėgėjiškų statybos darbų srityje. Iš pačios sąvokos jau galima suprasti, kad bokšiniai pastoliai yra skirti darbų didesniame aukštyje atlikimui. Šių pastolių tvirtumu abejoti neverta, nes be gaminio sertifikatų, tokia produkcija rinkos nepasiektų. Todėl ieškantiems tvirtų ir kokybiškų patolių darbams dideliame aukštyje, bokštiniai patliai – geras ir taupus pasirinkimas.

Laiptiniai bokšteliai

Laiptiniai bokštiniai pastoliai – papildanti pastolių grandis, kuri leidžia planuoti darbus įvairiose sudėtingose statybų vykdymo erdvėse. Pavyzdžiui, jei norima renovuoti ar rekonstruoti muziejaus fasadą, bet tuo pačiu norima palikti neužstatytą erdvę lankytojų praėjimui, tokių tikslų įgyvendinimui ir yra naudojami laiptiniai pastoliai. Jei ieškote pastolių saugiam darbui virš laiptų,  laiptiniai pastoliai – naudingiausias pasirinkimas Jums.

Fasadiniai pastoliai

Fasadiniai pastoliai – konstrukcija, kuri pilnai arba dalinai dengia namo fasadinę sieną. Šios konstrukcijos, dažniausiai bėra mobilios, bet variantų visada verta ieškoti užklausiant informacijos gamintojų arba pastolių pardavėjų. Tokių pastolių dėka galima negaištant laiko ir nenulipant nuo jų nuo vienos sienos kraštinės pasiekti kitą. tai itin patogi konstrukcija atliekant didesnių namo sienos plotų statybos ar remonto darbus. Darbuotojai negaišta laiko nulipdami ant žemės ir pereidami prie kito namo fasado sienos ploto. Jei planuojate amo sienų šiltinimo, dažymo ar viso namo renovacijos darbus, fasadiniai pastoliai bus geriausias pasirinkimas ir taupantiems, ir darbo našumo norintiems.

Mobilūs pastoliai

Mobilūs suskleidžiami pastoliai – naudojami statybų erdvėse, kuriose atliekant darbus dažnai tenka keisti vietą. Tokių pastolių dėka galima ne tik lengvai dažyti sienas, bet ir keisti pastolių pastatymo vietą. Jų mobilumas ir lankstumas leidžia juos pritaikyti bet kokioms erdvėms, ar tai būtų namo pastogė, namo vidaus patalpos ar išorinis verandos statinys. Mobilių ir suskleidžiamų pastolių dėka yra taupomos ne tik lėšos, bet ir laikas.

Stoginiai pastoliai

Stoginiai pastoliai – naudingi įvairių statybos bei remonto darbų atlikimui ant stogo. Tai išduoda ir pastolių pavadinimas. Jų pagalba galima planuoti saugius darbus įvairių šlaitinių stogų priežiūrai ar remontui, kaminų statybai, angų valymui ar remontui, bei kitiems darbams. Šių pastolių dėka pasirūpinsite tiek darbus atliekančių, tiek pačio stogo saugumu. Stogo pastoliai yra pritaikomi prie bet kokio šlaitinio stogo nuolydžio, todėl lengvai išspręsite visus statybos ar remonto virš stogo darbų klausimus.

Taigi, Jums pateikta pilna informacija ir greičiausiai, kad pastoliai yra pagrindinis pagalbininkas statybų darbuose – neabejojama.

Panašūs straipsniai