Titulinis Kelionės Pigaus skrydžio mitai ir legendos

Pigaus skrydžio mitai ir legendos

0 3115

Pigaus skrydžio mitai ir legendos

Pigūs skrydžiai visada buvo apipinti skirtingomis legendomis. Vienos stengiasi paaiškinti, kodėl kelionė lėktuvu yra tokia pigi. Kiti koncentruojasi ties tokio keliavimo būdo galimybėmis. Akivaizdu tik viena – labai gerai, kad žmonės turi galimybę gan nebrangiai ir dažnai aplankyti skirtingas pasaulio šalis.

Didėjantis oro uostų apetitas ir neretai, kaip ant mielių, augančios kuro kainos, gali greitai padidinti lėktuvo bilieto kainą. Visi nori uždirbti ir nieko čia nepakeisi. Bet nereikia skubėti savo sunkiai uždirbtų pinigų vėjais paleisti. Elkimės racionaliai ir skrydžiai visada bus pigūs, kad ir kokios negandos kankintų visą pasaulį.

Tinkamas skrydžio laikas leidžia protingai išleisti savo pinigus. Paros ar metų laikas keičia ir bilieto kainą. Ne visi mėgsta keliauti labai anksti ryte, o gal pakankamai vėlai vakare. Nebijokite persėdimų, bet visada pasidomėkite kiek laiko teks laukti viename ar kitame oro uoste. Labai ilgai laukti – nuobodu. Šventės, atostogų metas niekada neleidžia sutaupyti.

Taip pat, nereikia pigaus skrydžio sieti su kelione lėktuvu. Galima nuvykti ir į tolimesnį miestą, o savo tikslą pasiekti traukiniu, autobusu ar išsinuomotu automobiliu. Visi žinome, kad naujienas dera sekti. Tam ne visada surandame laiko, nors informacijos amžiuje viskas be galo paprasta – naujienlaiškiai, socialiniai tinklai, skirtingi blog’ai ir kiti informacijos šaltiniai. Jei akylai seksite informaciją, greitai suvoksite, kad reikia tapti vienos ar kitos bendrovės lojaliu klientu. Nustebsite, kaip greitai iš pradžių atrodę gan brangūs aviabilietai atpigs.

Pačius bilietus stenkitės pirkti pastovioje vietoje. Tas pats bilietų pardavėjas į jūsų poreikius atsižvelgs, o jei bilietai pardavimo metu atpigs, tai gausite ir kompensaciją. Šokinėjimas ir naujų, dažnai nereikalingų paslaugų ieškojimas neleido niekam sutaupyti.

Drąsiai naudokitės ir pigių skrydžių privilegijomis. Kaupkite lojalumo taškus, nes juos galėsite paversti bilietu ar viešbučio kambariu, o gal ir automobiliu. Pastovumas padeda sutaupyti. Ir visada akylai tikrinkite mokesčius, nes reikia pirkti tik tas paslaugas, kurių jums reikia. Patikrinti savo rezervuojamų skrydžių mokesčius nesudėtinga. Šis procesas nereikalauja nei didelių žinių ar specifinių įgūdžių.

Elgdamiesi lanksčiai, originaliai ir sumaniai galėsite ne tik drąsiai ir nebrangiai keliauti, bet ir kursite nesibaigiantį mitą apie pigaus skrydžio teikiamą naudą.