Titulinis Automobiliai Pasirūpinkite tinkama automobilių apsaugos sistema

Pasirūpinkite tinkama automobilių apsaugos sistema

0 3642

Pasirūpinkite tinkama automobilių apsaugos sistema

Automobilis be tinkamos apsaugos sistemos yra nesaugus. Jį gali ir pavogti, ir apvogti. Puikiai žinome, kad savo turtu saugumu turime pasirūpinti patys, kad vėliau nereikėtų gailėtis.

Namuose įrengta, kad ir kukli, apsaugos sistema padeda išvengti nekviestų svečių. Panaši situacija ir su automobiliais. Net ir nedidelis prietaisas gali atbaidyti vagis. Akivaizdu, kad viena saugos sistema pasikliauti naivu, geriau jų komplektas. Slapukai ar skirtingi užraktai daugeliui atrodo, kaip pasenusios technologijos. Jos irgi praverčia, nes vagys gaišti laiko nemėgsta.

Dabar išsirinkti tinkamą apsaugos sistemą nesudėtinga. Galimi net keli pasirinkimo atvejai. Visos draudimo bendrovės nurodo kokios sistemos tikisi iš savo kliento. O parduotuvių lentynose galima rasti įvairiausių signalizacijos variantų. Antro ar pirmo lygio apsaugos priemonės savo darbą atlieka nepriekaištingai, o savininkas tikrai naktį miegos ramiai. Ar verta investuoti į III lygį, nuspręsti gali tik pats asmuo. Saugumas – ta sfera, kurioje taupyti neverta, bet visada būna įvairių išimčių.

Naujosios technologijos Lietuvos neaplenkia. Juk galima įsigyti ne tik adaptyvinę automobilio apsaugos sistemą, kuri jungiama prie gamyklinės, bet ir GPS/GMS sistemą. O ja naudotis gan paprasta ir efektyvu, nes savo išmaniajame telefone visada matysite kokia yra automobilio būklė.

Aplikacija kartu su sekimo moduliu, kuris bus įmontuotas transporto priemonėje, visada leis stebėti šiuos procesus – matysite akumuliatoriaus įkrovimo lygį, bus galima stebėti gamyklinės signalizacijos būklę, lengvai ir greitai nustatysite tikslią automobilio buvimo vietą ar rasite artimiausią maršrutą iki savo mašinos.

Akivaizdu, kad ši apsaugos sistema yra be galo efektyvi, nes visa informacija šeimininką greitai pasieks, o palydovinis ryšys leidžia surasti ir pavogtą automobilį. Žinoma, ne visi žmonės nori investuoti į modernius prietaisus. Kartais to nereikia, nes automobilis jau pakankamai senas, didelės vertės neturi, bet juo norite dar naudotis. Neapsigaukite ir vis vien pasirūpinkite patikima apsaugos sistema, nepamirškite slapukų, matuoklių ir skirtingų blokatorių.

Apsaugos sistema skirta saugoti turtui, o ne palankoms draudimo sąlygoms įgyti. Dera čia elgtis apdairiai ir sumaniai. Automobilio vagystė – nemaloni patirtis, nors dažniau yra vagiama iš jų, nei pačios transporto priemonės. Protingai investavęs žmogus, nesibaimins netikėtų įvykių.

Daugiau įdomių straipsnių rasite ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2014-08-17