Titulinis Prekės/Paslaugos Nerūdijančio plieno gertuvės: pasirinkimas galvojančių ne tik apie savo, bet ir pasaulio...

Nerūdijančio plieno gertuvės: pasirinkimas galvojančių ne tik apie savo, bet ir pasaulio gerovę

0 2498
nerūdijančio plieno gertuvės

Nerūdijančio plieno gertuvės. Pastebima džiugi tendencija, jog vis daugiau vaikų, užuot be saiko gurkšnoję anaiptol ne pačius sveikiausius vaisvandenius, išsitraukia gertuvę bei mėgaujasi natūraliomis sultimis, arbata ar tiesiog vandeniu – neabejotinai organizmui sveikiausiu gėrimu. Tokiam elgesiui, natūralu, turi įtakos tėvų apsisprendimai: juk vaikas pats gertuvės nenusipirks bei šios neprisipildys. Tėvai turėtų rodyti ir kitą teigiamą pavyzdį: rinkdamiesi gertuvę, dėmesį kreipti ne tik į šios dizainą bei patogumą, tačiau ir…draugiškumą aplinkai.

Nerūdijančio plieno gertuvės

Vaikiškos gertuvės paieškos gali pasirodyti ne toks paprastas uždavinys kaip galbūt manyta iš pradžių. Pastarųjų gamintojai bei pardavėjai, reaguodami į galimus potencialių pirkėjų pageidavimus, siūlo platų gaminių asortimentą. Vienas, tikėtina, ieškos pigiausio varianto, kitam bus aktualu vaikams patrauklus dizainas, o atsiras ir tokių, kurie bus tokie smulkmeniški, jog „išnagrinės“ šį indą iki menkiausios detalės. Nors tokie pirkėjai kai kurių pardavėjų ir nėra patys mylimiausi, toks elgesys šiuo atveju yra bene geriausias. Juk kalbame apie daiktą, kuris tiesiogiai sąveikaus su vaiko kūnu, o gėrimas, jame pabuvęs ilgesnį laiką, pasieks mažylio organizmą. Tad noras sužinoti, iš ko yra pagaminta vaikiška gertuvė – ne smulkmeniškas priekabumas, tačiau racionalus ir sveikintinas sprendimas.

Kelių rūšių gertuvės

Rinkoje yra siūlomos kelių rūšių vaikiškos gertuvės: plastikinės, aliumininės bei pagamintos iš nerūdijančio plieno. Būtent paskutinis variantas ekspertų įvardinamas kaip bene tinkamiausias renkantis gertuves ne tik vaikui, bet ir sau. Pastarosios yra itin saugios bei higieniškos. Tai labai svarbu kalbant apie indus, kurie tiesiogiai sąveikauja su mūsų gėrimais bei maistu. Aišku, sveikatai nekenksmingų gaminių galima rasti ir tarp plastikinių bei aliumininių gertuvių: šių gamintojai taip pat suvokia klientų pageidavimus bei lūkesčius. Tačiau šiuo atveju pirkėjas turi būti itin atidus ir domėtis, iš kokių medžiagų yra pagamintos vaikiškos gertuvės. Plastike neturi būti pavojų sveikatai keliančių priemaišų, o aliuminis, kuris yra pavojinga medžiaga, privalo būti padengtas specialia danga, leidžiančia drąsiai šį naudoti maistui bei gėrimams laikyti.

Gertuvė iš nerūdijančio plieno

Nerūdijantis plienas – ilgaamžė, „neužmušama“ medžiaga. Iš šio pagaminti produktai, tame tarpe ir gertuvės, gali tarnauti ir daugiau nei 50 metų! Ką tai reiškia vartotojui? Visų pirma, gana malonią ir, sutikite, retą situaciją, kai koks nors daiktas atsibosta greičiau nei tampa netinkamas naudoti. Nerūdijančio plieno gertuvės kaina, iš pirmo žvilgsnio atrodanti gana nemaža, žinant tokio ilgo naudojimo faktą, subliūkšta ir tampa kone juokinga. Galiausiai, nerūdijančio plieno gertuvių pasirinkimas – tvarus, ekologiškas sprendimas mąstančiųjų ne tik apie savo asmeninius poreikius, bet ir pasaulio gerovę globaliu mastu. Iš šios medžiagos pagamintos gertuvės tarnaus ilgai, tad nereikės nuolat pirkti naujo gaminio: mažesnis vartotojiškumas bei svarus indėlis į aplinkosaugą. Dar daugiau – nerūdijantis plienas gali būti visiškai perdirbtas. O norint, jog gertuvė vaikui nepabostų, gamintojai siūlo rinktis iš žaismingo dizaino, traukiančio mažųjų akį, gaminių.

Panašūs straipsniai