Titulinis Automobiliai Naudotos padangos yra normalus produktas už priimtiną kainą

Naudotos padangos yra normalus produktas už priimtiną kainą

0 3532
3 priežastys įsigyti padangas

Naudotos padangos yra normalus produktas už priimtiną kainą

Visi automobilių savininkai žino, kad kiekviena transporto priemonė reikalauja ne tik priežiūros, bet ir investicijų. Ne visada finansai leidžia pasirūpinti gerais komponentais, o kartais ir žmogiškas noras sutaupyti prabunda.

Padangos, tai ta sritis, kuri reikalauja nuolatinio dėmesio ir dažnų investicijų. Galime džiaugtis skirtingais metų laikais, bet reikia ir transporto priemonę jiems teisingai paruošti.

Dauguma padangų gamintojų ar pardavėjų į naudotus produktus (naudotos padangos) žiūri skeptiškai. Jų požiūrį suprasti galima, nes jie visada nori ne tik pasirūpinti kliento saugumu, bet ir nemenkai uždirbti. Jie net vadovaujasi paprasta mintimi, kad geriau naujos, bet pigios, nei dėvėtos, kurios dar yra ir geros. Todėl pigios padangos turi tokį populiarumą. Akivaizdu, kad legaliai sukčiauti nori visi.

Naudinga pasidomėti:

Šis požiūris netinka dėvėtų padangų pardavėjams, nes jiems sukčiauti prasmės nėra. Savu laiku šie pardavėjai suvokė, kad gali pasiūlyti žmonėms, tai ko jiems reikia už gan patrauklią kainą.

Akivaizdu, kad viešoje erdvėje naudotos padangos bus pristatomos, kaip tragiškas pasirinkimas, kurios ne kaip atrodo ir labai ilgai netarnaus. Tiesos yra, bet viskas kaip įprasta Lietuvoje yra persūdoma. Pardavėjams ar tiekėjams ne retai atrodo, kad jie labai gerai žino pirkėjų įpročius ir poreikius. Deja, jie taip tik mano, nes realybė, kuri egzistuoja už parduotuvės durų yra visiškai kitokia.

Nemažai asmenų susiduria ne tik su noru sutaupyti, bet dažnai jie tiesiog neturi kito pasirinkimo. Žieminio padangų protektoriaus rašto gylis Lietuvoje negali būti mažesnis nei 3 milimetrai. Kiekvienas dėvėtų padangų pardavėjas žino šią taisyklę ir rasti visiškai nudilusias padangas yra sunku. Žinoma, jei perkate neaiškioje įstaigoje, tai nemalonių staigmenų būna.

Problema yra ne pačioje produkcijos kokybėje, o mūsų suvokime, nes mes greitai ir net nemirktelėję patikime ką skelbia didžiausi informacijos šaltiniai. Tie patys asmenys drąsiai teigia, kad dėvėtos padangos neturi atrodyti patraukliai, o tikri vairuotojai jų niekada nepirks. Situacija komiška, nes šie „profesionalai“ dažniausiai atstovauja savo prekybos tinklus, juk pyrago dalies nori visi, o kvailio vietoje lieka vairuotojams, kuriam reikia normalaus produkto už priimtiną kainą.

Žinoma, naujas daiktas visada bus vertas savo kainos. Jas geba ir prekybininkai išpūsti, kurie tikrai norėtų, kad padangos ne du kartus per metus būtų keičiamos, o kas mėnesį. Šaunu, kad yra iš ko pasirinkti, nes galima įsigyti gero gamintojo mažai naudotas padangas už patrauklią kainą, jos tarnaus, o vairuotojas mėgausis važiavimo malonumu.

Daugiau straipsnių ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2014-04-07