Titulinis Statybos darbai Mitų paneigimas. Betoniniai blokeliai tvoroms

Mitų paneigimas. Betoniniai blokeliai tvoroms

0 2944

Mitų paneigimas. Betoniniai blokeliai tvoroms – viena iš tų prekių, kurią statybinių medžiagų parduotuvėse sutinkame jau tikrai ne vienerius metus. Vis tik, praktika rodo, kad tvoras dar tik planuojantys tverti asmenys neretai susiduria su įvairiais klausimais, susijusiais su betoniniais blokeliais. Dar daugiau – kai kurie žmonės yra įsitikinę, kad klaidingi teiginiai apie šiuos blokelius yra tiesa. Vadinasi, betoniniai blokeliai yra viena iš tų prekių, apie kurią sklando daug įvairių mitų. Tad pats metas juos paneigti, o teisinga informacija taps puikiu pagrindu, dėl kurio, bus kur kas paprasčiau priimti patį tinkamiausią sprendimą.

Taip pat skaitykite:

Mitų paneigimas

mitų paneigimas

Ar tinka tik tvoroms tverti

Vienas labiausiai paplitusių mitų yra tas, kad betoniniai blokeliai tvoroms ir yra tinkami tik tvoroms tverti. Žinoma, gali būti, kad šio mito atsiradimui įtakos turėjo ir pats prekės pavadinimas. Tačiau gera žinia ta, kad šis teiginys tikrai yra klaidingas. Taigi, betoninius blokelius gali naudoti ne tik tvoroms, ir dekoratyvinėms sienelėms ar tvorelėms tverti, o taip pat – pastatų, tokių kaip namas, ūkinis pastatas, garažas ar kt. fasadams grąžinti.

Sudėtingi darbai

Tvoros tvėrimas iš šių blokelių bus labai sudėtingas ir reikalaus daug laiko bei fizinių jėgų

Kaip gera žinoti, kad tai yra tik dar vienas mitas. Pasirodo, betoniniai blokeliai tvoroms tverti, yra vienas iš tų gaminių, kuris pasižymi ypač nesudėtingu bei greitu montavimu, tad galite tikėtis paprasto bei sklandaus tvoros tvėrimo. Beje, verta pastebėti ir tai, kad būtent dėl šios priežasties dauguma  tvorą iš šių blokelių tveria  be profesionalų pagalbos.

Blokelių tvoroms tekstūra

Visi betoniniai blokeliai tvoroms yra vieną ir tą pačią tekstūrą

Dažnai galvojama, kad betoniniai blokeliai, kurie yra skirti tvorai tverti, turi vieną ir tą pačią tekstūrą. Vis tik, tai yra klaidingas teiginys: iš tiesų šie blokeliai turi skirtingas tekstūras. Ir tai, savaime suprantama yra puikus dalykas, kadangi galite įgyvendinti daugiau kūrybinių sumanymų. Bene pačios populiariausios yra šios tekstūros: presuoti akmenukai; skelta su granitu; lygi arba grublėta.

Taigi, jau paneigėme ne vieną mitą, kuris, galbūt, būtų jus suklaidinęs ir privertęs pasirinkti netinkamą sprendimą. Vis tik, dabar, jau kai žinote, kas yra tiesa, o kas ne, išvengsite klaidų ir galėsite džiaugtis puikiu galutiniu rezultatu. Tačiau ir tai – dar ne visi mitai, kurie gaubia šią gaminį, kitoje šio teksto dalyje esame pasiruošę aptarti ir dar keletą jų.