Titulinis Baldai Klasikiniai baldai. Kaip susikurti svajonių virtuvę 2

Klasikiniai baldai. Kaip susikurti svajonių virtuvę 2

0 2655
klasikiniai baldai

Pirmoje šio teksto dalyje jau paminėjome keletą patarimų, į kuriuos turėtų atkreipti dėmesį visi, kurie nori susikurti svajonių virtuvė. Vis dėlto, ne viskas taip paprasta – rekomendacijų. Jų reikėtų laikytis, egzistuoja kur kas daugiau.

Grindims – nebūtina plytelės

Grindys ne ką mažiau svarbus virtuvės akcentas. Vis dėlto, teiginys, kad jos turėtų būti klojamos plytelėmis, yra labiau stereotipas, o ne teiginys. Kurį reikėtų siekti įgyvendinti bet kokia kaina. Pasirodo, virtuvėms grindims galite rinktis tą pačią dangą, kokia yra ir kitose namų patalpose.

Klasikiniai baldai

Visos spintelės – vienodame aukštyje

Visai nesvarbu, kokie baldai bus jūsų virtuvėje, svetainėje ar miegamajame – klasikiniai baldai Baldai4u.lt. Modernūs baldai, o gal itališko stiliaus, kur kas svarbiau, kad visos spintelės būtų kabinamos vienodame aukštyje, priešingu atveju rizikuojate sukurti neskoningą virtuvės vaizdą.

Baldų spalva nebūtinai turi būti tokia pat, kaip ir sienų

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną svarbią rekomendaciją, kurios laikytis reiktų visiems, norintiems turėti savo svajonių virtuvę. Jei manote, kad šios patalpos baldų spalva būtinai turi sutapti su sienų patalpomis, tokiu atveju verta pripažinti sau, kad klystate. Laikytis tokių griežtų nurodymų – tikrai nebūtina. Priešingai, eksperimentuodami gali atrasti netikėtų ir labai žavingų derinių.

Kuo mažiau atvirų lentynų – tuo geriau

Dar vienas dalykas, į kurį dėmesį turėtų atkreipti kiekvienas, norintis gaminti bei leisti laiką svajonių virtuvėje, yra tas, jog reikėtų rinktis kuo mažesnį atvirtų lentynų skaičių. Visų pirma, tai verta daryti todėl, jog atvirtos lentynos ardo virtuvės interjero vientisumą. Antra – joje būsiantys daiktai sukaups kur kas daugiau dulkių.

Pamirškite prieskonių maišelius – įsigykite stilingų indelių

Kokia virtuvė nėra įsivaizduojama be gausybės prieskonių – būtent jie mūsų gaminamus patiekalus neretai paverčia tikrų tikriausiais kulinariniais šedevrais. Tačiau įsigiję jų, atsisakykite idėjos laikytis įprastuose maišeliuose – verčiau įsigykite stilingų indelių jų laikymui. Jie taps ne tik puikiai virtuvės puošmena, bet ir užtikrins sandarumą.

 

Taip pat skaitykite:

 

Virtuvėje – ne vien tik stalčiai

Įprasta, kuomet virtuvėje būna daug stalčių – iš tiesų tai yra puikus sprendimas, kai reikia surasti išeitį, kur laikyti daug įvairių daiktų. Vis dėlto, negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus dalyko: virtuvėje gaus rakandų bei prietaisų, kurie pagal savo matmenis, jokiu būdu negalės būti laikomi stalčiuje. Taigi, planuodami virtuvę, planuokite ne tik stalčių, bet ir didesnių erdvių buvimo vietą.

Dar daugiau naudingų patarimų – kitoje dalyje.

Baldai4u.lt – pradėkite atrasti aukščiausios kokybės baldus.