Titulinis Automobiliai Klaidos, kurios daromos nuomojant automobilį

Klaidos, kurios daromos nuomojant automobilį

klaidos

Klaidos, kurios Vilniuje nuomojant automobilį yra daromos dažnai, neretai – nesuprantamos. Jos veda  pykčių bei ginčų su nuomos paslaugas teikiančiomis bendrovėmis ir didesnių išlaidų. Todėl labai svarbu pasidomėti klaidomis, kad jų būtų išvengta ir kelionės būtų smagios nuo pradžių iki pabaigos.

Klaidos

auto nuoma vilnius

Tenka pastebėti, kad neretai, automobilį išsinuomoti bando vis jaunesni asmenys. Jie tikisi lengvai pasiekti savo tikslą, todėl neretai, tokiems klientams tenka nusivilti. Statistika rodo, kad dažniau daromos klaidos yra jaunesnės amžiaus grupės. Kokios jos?

  • Nesaugo nuomojamo automobilio;
  • Neįsiskaito nuomos paslaugų sąlygų;
  • Nesilaiko sąlygų;
  • Tyčia ar netyčia pažeidžia sutarties punktus;
  • Tikisi lengvo atsakomybės išvengimo.

Automobilius nuomojasi ne tik Vilniaus miesto svečiai, bet ir vietiniai gyventojai. Todėl kiekviena auto nuomos bendrovė stengiasi pasiūlyti kuo lankstesnes nuomos sutarties sąlygas. Vieni turi griežtus reikalavimus išsinuomoti automobilį planuojantiems, kiti siūlo lengvatas, bet visi turi tam tikras taisykles, kurių nesilaikant atsiranda didesnė atsakomybė bei išlaidos.

Aplaidumas naudojant automobilį

Nors Vilniuje išsinuomoti transporto priemonę nėra sunku, kai kurie nuomininkai atsainiai žvelgia į priemonės naudojimą. Mažiau vairavimo patirties turintys, neretai apgadina priemones manydami, kad jų atsakomybė nėra didelė. Todėl statydami automobilį stovėjimo aikštelėse, važinėjant Vilniaus miesto gatvėmis yra labai svarbu jausti maksimalią atsakomybę. Pavyks išvengti automobilio kėbulo pažeidimų ar auto įvykių.

automobiliu nuoma vilniuje

Automobilio nuomos sąlygos

Labai svarbu įsiskaityti ir žinoti automobilio nuomos sąlygas. Vartotojui neturėtų pakakti tik noro, jis privalo laikytis ir transporto priemonės nuomos sutartyje numatytų sąlygų. Jos gali būti įvairios, pateiksime kelias pagrindines:

  • Nepriekaištingai laikytis Lietuvoje numatytų kelių eismo taisyklių;
  • Nuomojamą automobilį grąžinti į sutartyje numatytą grąžinimo vietą;
  • Kuro likutis privalo būti toks, koks numatytas sutarties sąlygose. Daugelis nuomos bendrovių Vilniuje naudoja pilno kuro bako sąlygą. Kai automobilis išnuomojamas kartu su pilnu kuro baku. Todėl grąžinant jį į sutartą vietą, kuro bakas taip pat privalo būti pilnas;
  • Automobilio disponavimo teisių ribojimas. Nuomos sutartyje gali būti minimas vienintelis asmuo, kuris įgauna teisę vairuoti išnuomotą automobilį Vilniuje. Atsakomybę prisiimantis asmuo neturi teisės vairavimo teisę perleisti kitiems asmenims. Visa tai privalo būti numatyta sutartyje.

Žalą atlygina nuomojęs asmuo

Nors pažeidimų nėra daug, tenka pripažinti, kad jų yra. Žalą, kurią paskaičiuoja automobilį nuomojusi bendrovė Vilniuje privalo padengti paslaugą užsisakę asmenys. Todėl apie galimas pasekmes privalu pagalvoti iš anksto, suvokti atsakomybę ir ją prisiimti atsiradus pažeidimams.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt